خانه / استاکر برقی / استاکر برقی آمریکایی

استاکر برقی آمریکایی

استاکر برقی آمریکایی

امروزه در مراکز مختلف و انبار ها برای حمل و جابه جایی اجسام مختلف با ماشین های سنگین از وسیله ای به نام استاکر برقی آمریکایی استفاده می کند. استاکر برقی آمریکایی در اندازه و مدل های مختلفی وجود دارد که قابلیت حمل بار در وزن های متفاوت را درا می باشد.

مدلی از استاکر برقی آمریکایی موجود است که حداکثر بار یک تن را در ارتفاع دو و نیم متر جا به جا می کند. در این استاکرها حرکت کل دستگاه و شاخک ها به صورت نیمه اتوماتیک می باشد به این صورت که توسط نیروی برق بالابری آن انجام میشود  و عقب و جلو رفتن ان توسط نیروی دست صورت می پذیرد.

همچنین شاخک های استاکر به کمک پمپ هیدرولیک بالا میرود و پایین امدن ان توسط نیروی جاذبه و با فشردن شاسی مربوطه صورت میگیرد

استاکر برقی آمریکایی

نکات هنگام کار با استاکر برقی

هنگام کار با استاکر برقی آمریکایی می بایست توجه داشت که سطحی که استاکردر ان کار میکند صاف باشد. سطح اسفالت شده یا موزاییک صاف و غیره باشد. سطح ممورد نظر نباید شیب تند داشته باشد در غیر این صورت باعث چپ کردن استاکر برقی آمریکایی می شود.

نکته مهمی که در کار با استاکر وجود دارد این است که در مواقعی که باردر ارتفاع قرار دارد اصلا نباید استاکر را حرکت داد.

در هنگام انتقال بار ترجیحا باید بار روی شاخک ها پایین باشد و زمانی که به محل تخلیه بار رسیدیم و در حالت سوکون استاکر با بالا بردن شاخک ها عمل تخلیه بار انجام شود.  همچنین توصیه می شود بار در مدت زمان طولانی بر روی شاخک های استاکر قرار نگیرد.

زیرا در دراز مدت این کار باعث خرابی پمپ هیدرولیک می شود و عمر دستگاه را کاهش میدهد. شارژ لیفتراک برقی همانند باطری خودرو است البته این کار با شارژر مخصوص توسط برق شهری انجام می شود. معمولا باطری استاکر برای هر 12 ساعت شارژ 8 ساعت، کار مفید می کند.

استاکر برقی چه کاربردی دارد

استاکر تمام برقی تایلندی

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *