خانه / استاکر برقی / استاکر برقی ایتالیایی

استاکر برقی ایتالیایی

استاکر برقی ایتالیایی

استاکر برقی ایتالیایی یکی از انواع استاکر های برقی موجود در بازار پرفروش امروزه می باشد. این استاکر برقی مزیت های بسیاری دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

استاکر برقی یکی از انواع لیفتراک با ابعاد کوچک تر است که در فضا های کم و محدود برای بلند کردن و حمل بارهایی مانند جعبه ها و بسته ها به کار می رود. استاکر برقی بیشتر در انبارها ، انبارهای خرده فروشی، کارخانه ها و صنایع تولیدی استفاده می شود.

این استاکرها بارها را تا حداکثر ارتفاع 5 یا 5/5 متر بلند می کنند و ظرفیت بارگیری آن ها در حدود 1000 تا 1500 کیلو گرم بار است.

انواع استاکر برقی

استاکرهای برقی به طور کلی به دو نوع کلی تقسیم بندی می شوند:

  • استاکر برقی نفر بر
  • استاکر برقی معمولی

استاکر برقی ایتالیاییدر واقع استاکر نفر بر هم بار را جا به جا می کند هم اپراتور استاکر را. به این صورت که در این استاکر دو شاخک در جلو برای برای بالا بردن بار است؛ و در بخش عقب محلی برای ایستادن اپراتور دستگاه تعبیه شده است و اپراتور از آن قسمت دستگاه را کنترل می کند.

در استاکر برقی معمولی فقط بار توسط استاکر جا به جا می شود. و اپراتور تنها مسئول کنترل دستگاه با یک ریموت کنترل است.

حداکثر میزان حمل بار برای هر کدام از استاکر ها متفاوت است و به ظرفیت باطری استفاده شده در استاکر ها بستگی دارد.

ایمنی در استاکر برقی ایتالیایی

استاکر های برقی دستگاه های ایمنی به شمار می آیند و خطری ندارند. نکات ایمنی تعبیه شده در آن به این صورت است که: دارای ترمز هیدرولیکی بسیار دقیق و ایمن در بالابر، دارای دستگاه کنترل افقی و عمودی که باعث امنیت بیشتر دستگاه می شود.

همچنین استاکر برقی مجهز به سیستم قطع برق اضطراری و سیستم تخلیه فشار نیز می باشد. باطری استاکر برقی با استاندارد های بین المللی طراحی و عرضه شده و برای شارژ شدن تنها به برق 220 ولت شهری نیاز مند است.

استاکر برقی آلمانی

استاکر برقی لیندی

استاکر برقی SWE100

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *