خانه / استاکر برقی / استاکر برقی ایرانی

استاکر برقی ایرانی

استاکر برقی ایرانی

استاکر برقی ایرانی یکی از انواع برند های مطرح در زمینه استاکر می باشد. برای بارگیری بار داخل ماشین های باربری و همچنین تخلیه بار از این گونه وسایل نقلیه از استاکر استفاده می کنند.

همچنین در فروشگاه ها با فضای بزرگ کارخانجات و گارگاه ها برای قرار دادن بار در داخل قفسه های انبار و یا پایین کشیدن آن کاربرد زیادی دارند.

انواع استاکر های برقی ایرانی

  • معمولی
  • تلسکوپی

استاکر برقی ایرانی نوع معمولی دارای یک ریل یک تکه بوده که ظرفیت آن از 500 کیلو تا 2 تن می توان ساخت و ارتفاع استاندارد آن 160 سانتی متر می باشد که می توان بنا به درخواست مشتری تا 2 متر هم افزایش پیدا کند.

درازای استاکر برقی ایرانی از 80 سانتی متر تا 120 سانتی متر قابل ساخت می باشد که هرچه قدر کوچکتر باشد مقاومت آن افزایش پیدا می کند.

استاکر برقی ایرانی

استاکر برقی ایرانی تلسکوپی

در استاکر برقی نوع تلسکوپی ریل ها به صورت انتنی از توی هم خارج می شود که ظرفیت استاکر برقی تلسکوپی  را نسبت به استاکر برقی معمولی  کمتر می کند. هرچه قدر بلندی استاکر برقی بیشتر شود باید به همان نسبت ظرفیت بار آن کمتر شود.تمام حرکت های لیفتراک برقی همانند موتورهای دیزلی بصورت برقی می باشد.

استاکر برقی ایرانی سکو دار

استاکر برقی سکوداربوسیله ی باطری 24 ولت 225 آمپر ساعت صنعتی کار می کند. این استاکر دارای جایگاه مخصوص ایستادن به همراه گارد محافظمی باشد که که مخصوص عملیات تخلیه و بارگیری سنگین تا 2 تن و با سرعت حداکثری د رانبار های متوسط و بزرگ کاربرد دارند.

در مقایسه لیفتراک با استاکر سرعت ان می باشد که استاکر ها سرعت بیشتری دارند که این سرعت بیشتر مستلزم مهارت اپراتور می باشد.

یکی از مزایای استاکرهای برقی قیمت مناسب آن می باشد که باعث می شود کاربرد زیادی در محیط های صنعتی و کارگاهیی نیازمند جا به جایی بار در ارتفاع بالا هستند داشته باشند.

استاکر برقی تویوتا

استاکر برقی مدل SPE

استاکر برقی چیست؟

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *