خانه / استاکر برقی / استاکر برقی ترکیه ای

استاکر برقی ترکیه ای

استاکر برقی ترکیه ای

استاکر برقی ترکیه ای:میدانیم که دیگر نیروی انسانی نمیتواند حلال تمام مشکلات فیزیکی و سنگین باشد از این رو برای حل مشکلات فیزکی از انواع دستگاها برای سهولت کار استفاده میشود.

امروز میخواهیم در مورد دستگاهی حرف بزنیم که میتواند سنگینترین بارها را ب آسانی و با زمان کم جابجا کند ک از این جهت بیشتر مورد توجه قرار گرفته است که نام این دستگاه استاکر میباشد.

استاکر ها در انواع مختلفی هستند ک با توجه ب موقعیت مکانی مورد استفاده قرار میگیرند.

1_استاکر  دستی

2_استاکر برقی

3_استاکر نیمه برقی

استاکر های دستی که معمولا نیروی انسانی هم در ان ها دخیل میباشد در صورتی ک در استاکر های برقی و نیمه برقی کمتر نیروی انسانی در ان دخیل میباشد و تمامی کار ها توسط نیروی الکتریکی انجام میگردد.

استاکر ها که به  اسامی دیگری برای مثال بالابر،جرثقیل و… در بازار عرضه میشوند و بیشتر خریداران این دستگاها برای جابجایی بار از ان استفاده میکنند این دستگاه ها بیشتر در کارگاه ها و کارخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد و بعلت عدم الودگی و سروصدای کم بیشتر مورد توجه خریداران قرار گرفته است.

ترکیه یکی از بزرگترین  کشور های عرضه کننده استاکر برقی در جهان میباشد و بعلت کیفیت و قیمت مناسبی ک دارد بیشتر در این زمینه شناخته شده است.

در استاکر برای بالا و پایین بردن بار از پمپ هایی استفاده میشود ک این پمپ برقی بوده و توسط برق کار میکنند.همچنین سیستم کنترل استاکر باید خیلی دقیق و سریع باشد تا از وقوع کوچکترین اشتباهی جلو گیری شود.

استاکر برقی ترکیه ای

خرید استاکر برقی ترکیه ای

استاکر برقی ترکیه ای که از فولاد سخت و فشرده شده ای دارای مقاومت زیاد ساخته شده است.

اجزای اصلی استاکر برقی ترکیه ای:

1_چهار چرخ استاکر

2_بدنه فلزی استاکر

3_شاخک هه

4­پمپ های بالا بر در استاکر

5_سیستم ترمز استاکر

6_سیستم کنترل فرمان استاکر

استکار دستی تایلندی

لیفتراک برقی چهار چرخ

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *