خانه / استاکر برقی / استاکر برقی تویوتا

استاکر برقی تویوتا

استاکر برقی تویوتا

استاکر برقی تویوتا  که در خود شرکت تویوتا طراحی و ساخت می شود که در کشور سوئد با ظرفیت های مختلف طراحی و ساخت می شود. با توجه ظرفیت استاکر برقی تجهیزات روی آن نصب می شود.

قلب تپنده ی آن که موتور پر قدرت ساخت خود شرکت تویوتا است بهره می برد که برای گردش با شعاع کم و تجهیزات نصبی بالاو کاملا به روز که مناسب برای سالن های که فضای ان کم است و چرخ و دور زدن در آن دشوار است و کاملا مناسب است.

این استاکر های برقی از باطری های بسیار پیشرفت روز خود ژاپن طراحی شده است که با مدت بسیار کم شارژ شد و بازدهی بسار بالای دارد از باطری های اتمی بسیار جدید ساخته شد که توان و ظرفیت بالای دارد.

استاکر برقی تویوتا

انواع استاکر برقی تویوتا

در استاکر های برقی تویوتا از دونوع سکو دار و بدون سکو استفاده شده است در نوع سکو دار آن که از ایمنی اپراتور بهره می برد استفاده شده است. یعنی در کنار های اپراتور میله های محافظتی طراحی شد تا در اثر جابجای اوپراتور از سکو بیرون پرتاب نشود.

در برج های استاکر برقی تویوتا از آلیاژ های بسیار محکم ساخت شد است که به وسیله جک های هیدرولیکی بسیار قوی و با سرعت بالا کار می کند. تا به راحتی اجسام را بلند کرد و اماده حرکت به مقصد مورد نظر است در جلوی استاکر برقی یک نمایشگر تمام لمسی وجود دارد که تمام کار های استاکر را به نمایش می گذارد تا اوپراتور به همه امور استاکر برقی تویوتا آگاهی داشت باشد.

قابلیت های استاکر برقی

قابلیت استاکر برقی این است که می تواند سرعت حرکت استاکر را برنامه ریزی و با سرعتی که از قبل به آن داده شده است عمل کند در قیمت ترمز که با تکنولوژی ضربه ای عمل می کند که با فشردن ترمز استاکر برقی در جای خود با کسرزمان توقف می کند البته بدون لرزش و کشیدیگی ترمز.

استاکر برقی تویوتا را از ما بخواهید برای مشاوره خرید و راهنمای با مشاوران ما تماس بگیرید.

استاکر برقی ایرانی

استاکر برقی مدل SPE

استاکر برقی آلمانی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *