خانه / استاکر برقی / استاکر برقی نفربر

استاکر برقی نفربر

استاکر برقی نفربر:

استاکر برقی نفربر یا همان لیفتراک برقی یکی از دستگاه هایی است که در صنعت امروز بسیار پر کاربرد است.استاکر برقی در جا به جایی کالا و پالت به نیروی انسانی کمک بسیار زیادی می کند.چرا که قدرت جابه جایی کالا در مسافت های مختلف و در ارتفاع های مختلف را دارد.

استاکر برقی نفربر

استاکر برقی نفربر شاید در بین انواع استاکرها و لیفتراک ها تا حدودی اقتصادی تر و مناسب تر به نظر برسد چرا که به کمک نیروی انسانی کار می کند.به عبارت دیگر همیشه یک کاربر به همراه خود دارد و منبع تغذیه آن یک باطری شارژِ می باشد.

علاوه بر انواع استاکر،استاکر برقی نفربر هم به انواع مختلفی تقسیم می شود. این تقسیم بندی بر اساس ارتفاع، وزن، نوع کاربری، در انبار مشخص می شود.

برخی از انواع استاکرها:

استاکر تمام برقی

استاکر دستی

استاکر پرتابل

استاکر بشکه بر

استاکر شارژی

استاکر دستی پهن

نکات مهم در مورد استاکر برقی نفربر:

همان طور که در بالا هم ذکر شد، منبع تغذیه استاکر برقی نفربر، یک باطری شارژی است.در نتیجه برای ادامه حیات دستگاه ، شارژ کردن این باطری از اهمیت زیادی برخوردار است. باید دقت به عمل آید که شارژ کردن باطری در تایم های خالی انجام شود. به طور مثال شارژ نباید در تایم استراحت ، یا درتایم ناهاری انجام شود. به این دلیل که باعث می شود باطری دچار مشکل شود.شارژ باطری استاکر برقی نفربر حداقل به 8 ساعت زمان نیاز دارد. چه بهتر آن که این شارژ باطری را به آخر هفته ها انداخت.

نکته مهم دیگر این که شارژر باطری استاکر برقی نفربر حتما به کابل نیاز دارد.هنگام خرید باید به منبع تغذیه یعنی باطری و کابل و گارانتی خرید ملزومات دقت کرد.کابل به هیچ عنوان نباید حفره حفره یا سوخته باشد.

هرگز نباید باطری کاملا خالی شود و سپس به شارژ کردن آن پرداخت.

نکته آخر در مورد شارژ باطری این است که به آب باطری باید پس از شارژ کردن دقت کرد.آب باطری نه کمتر از حد تعیین شده و نه بیشتر از حد تعیین شده باشد.

لیفتراک برقی

استاکر برقی SWE100

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *