خانه / استاکر برقی / استاکر برقی چینی

استاکر برقی چینی

استاکر برقی چینی

 استاکر برقی چینی یا همان لیفتراک دستی  که امروز با توجه به نیاز انبار ها و اجسام جدید که برای جابجای آن ها از وسایل مانند لیفتراک و یا استاکر برقی استفاده می کنند.

دلیل استفاده از استاکر برقی چینی این است که این وسیله جای کمتری می گیرد، قدرت مانور بالای دارد، هزینه آن نسبت به لیفتراک پایین تر است و مهمترین خصلت استاکر برقی هزینه خرید و تامیین قطعات آن  مقرون به صرفه تر است.

جالب است بدانید استاکر برقی چینی نسبت به لیفتراک سریع تر و زودتر شروع بکار می کند و استفاده آن راحت تر از لیفتراک است. کشور چین با توجه به سابقه درخشان کپی از محصولاتی مانند ماشین موبایل و لوازم دیگر  این سری به سمت استاکر برقی رفت و چند نمونه استاکر برقی از  از وزن و مدل های  مشابه در بازار ساخت و تولید کرد است که البته با قیمتی پایین تر.

استاکر برقی چینی

قیمت پایین استاکر برقی چینی

قیمت پایین این محصول خودش سوالی بحث برانگیز است که یک محصول با  توان مشخص و مدل مشخص یک برند مرغوب خارجی چرا باید ارزانتر باشد خودش جای سوال است.

در استاکر برقی چینی از باطریهای با توان متوسط و قدرت موسط و شارژ اندکی کمتر نسبت به رقبا ارائه کرد است. در استاکر برقی چینی که مجهز به یک سکو برای اپراتور  استاکر در توان های بالا استفاده می شود  استاکر های چینی دقیقا مشابه  استاکر های قدرت مند از رقبای قدرتمند استفاده شده است.

نقاط ضعف و قدرت استاکر برقی چینی

در استاکر چینی  ضعف باطری و جک بالابر بیشتر از همه جلب توجه می کند اما در بسیاری از موارد بهتر از مشابه خود کار می کند.  تجهیزات ایمنی این استاکر  مشابه بقیه استاکر ها می باشد  و تجهیزات آن ها هم یک نمایشگر نشانه باطری و ارور های باطری  و سرعت و کارکرد  استاکر را نشان می دهد تا اپراتور  با دقت بیشتری کار خود را انجام دهد.

ویژگی های استاکر برقی

استاکر تمام برقی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *