خانه / استاکر برقی / استاکر برقی کاتر پیلار

استاکر برقی کاتر پیلار

استاکر برقی کاتر پیلار

استاکربرقی کاتر پیلار:  استاکرها از نظر کارای و دقت کار آن ها بسیار شبیه به لیفتراک هستند که با توجه نیاز انبار ها برای قسمت های که لیفتراک دست رسی ندارد.

استاکر استفاده می کنند استاکر ها به دو دسته تقسیم می شوند استاکر برقی و دستی که هر مدل آن ها کارای خاص خود را دارند.

در بعضی ها جای برای اوپراتور هم وجود دارد که اوپراتور همراه استاکر میرود در استاکر های کاتر پیلار که ساخت کشور امریکا است.

یکی از بهترین و نامبر وان در استاکر برقی و لیفتراک است که در قسمت  استاکر ان هیچ رقیبی ندارد زیرا از بهترین تکنولوژی های موجو استفاده شد.

و همیه اولین مدل های جدید استاکر را می زد در ساخت استاکر های برقی کاتر پیلار از موتور بسیار پر قدرت و عالی با صدای کاملا اروم و بدون لرزش استفاده شد است.

استاکر برقی کاتر پیلار

تامین قطعات استاکر کاتر پیلار

که راحت می توان گفت 5 سال بدون هیچ خرابی کار می کند و باری حمل نقل عالی از دکل های بسیار حرفه ای استفاده شد است.

تا به راحتی بار را جابجا کند  در استفاده از استاکر برقی کاترپیلار از همه نوع امنیت استفاده شد است تا اوپراتور با خیال راحت بار را انجام بدهد.

در استاکر برقی های کاتر پیلار از موتور ساخت شد که فقط مختص شرکت امریکای کاتر پیلار است که در زمینه موتور ماشین لیفتراک و همه کار های صنعتی  فعالیت دارد نامبر وان باشد در قسمت جلوی کاتر پیلار یک نمایشگر لمسی وجود  دارد که تمام قسمت استاکر برقی را نشان می دهد.

و  اگر قسمتی به مشکل بر خورد سریع ان قسمت را برطرف کنند و دیگر به قسمت های دیگر استاکر دست نزند و در قسمت لستیک از لاستیک های کاملا مختص کاتر پیلار که از شرکت آلمانی وارد می شود بحره می برد نکته آخر اینکه استاکر برقی کاتر پیلار در نوع خود درجه یک است.

مینی استاکر برقی

استاکر برقی ایتالیایی

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *