خانه / استاکر برقی / استاکر برقی

استاکر برقی

استاکر برقی:

استاکر برقی یکی از انواع استاکرها می باشد.استاکر یکی از تجهیزات انبارداری است که وظیفه اصلی آن جا به جایی کالا ها و پالت ها در ارتفاع می باشد.علاوه بر آن بارگیری بار داخل ماشین های باربری و تخلیه با از ماشین های باربری می باشد.استاکر وسیله ای است که از دو شاخک مجزا که هر دو به یک قسمت واحد متصل هستند.درواقع قسمت واحدی که از آن صحبت می کنیم ، استاکر می باشد.نام دیگر استاکر ، جک هیدرولیک است.

 استاکرها به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند:

  • استاکر برقی
  • استاکر دستی
  • استاکر نیمه اتوماتیک

قیاس استاکر برقی با لیفتراک برقی:                                                                                              ویزای کانادا              

استاکربرقی همانطور که از نامش پیداست تماما با برق کار میکند.و دارای بخشی به نام پلت فرم و سکوی مخصوص ایستادن اپراتور به همراه گارد محافظ می باشد.این گارد محافظ در استاکر  مخصوص تخلیه و بارگیری سنگین تا وزن دو تن می باشد. از لحظ سرعت اگر استاکر برقی را با لیفتراک برقی مقایسه کنیم.میتوان گفت استاکر برقی برتر از لیفتراک برقی است البته این موضوع تا حد زیادی بسته به تسلط اپراتور دارد.حتی تا حد زیادی می توان گفت استاکر برقی قدرت مانور بهتری نسبت به لیفتراک برقی دارد.   استاکر برقی

ویژگی های یک استاکر برقی مناسب وخوب:                                                                                                 طب سوزنی

  • سهولت در حمل بار
  • کنترل آسان دستگاه
  • مقاومت و دوام بالا
  • جک هیدرولیک بدون نقص

اگر موارد بالا در یک استاکر  جمع شود ، می توان گفت که دستگاه مناسب وخوبی داریم. این ویژگی ها تنها منحصر به نوع برقی نیست.و به همه انواع استاکرربط داده می شود.

استاکر دستی :

این دستگاه نیز همانطور که از نامش پیداست.با نیروی دست کار میکند. و نسبت به انواع دیگر وابستگی بیشتری نسبت به نیروی انسانی دارد.

استاکر نیمه اتوماتیک:

این نوع بیشترین محبوبیت را در بین مشتریان دارد.در استاکر نیمه اتوماتیک حرکت شاخه ها به نیروی برقی وابسته است . اما جلو و عقب رفتن  استاکر  وابسته به نیروی انسانی است.

نهایتا اینکه هر کدام از انواع استاکرها بسته به محیط  و نوع بار دارد. و شما با توجه به هر کدام از این موارد نوع دستگاه خود را انتخاب می کنید.

استاکربرقی xr

استاکر برقی zowel

لیفتراک برقی

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *