خانه / لیفتراک برقی / استاکر تمام برقی تایلندی

استاکر تمام برقی تایلندی

استاکر تمام برقی تایلندی

امروزه در کارخانه ها و انبار ها برای حمل و جابه جایی بار به ماشین های سنگین از وسیله ای به نام استاکر نیمه برقی تایلندی استفاده می کنند. استاکر نیمه برقی ایرانی در سایز و مدل های مختلفی وجود دارد که قابلیت حمل بار در وزن های متفاوت را دارد.

نوعی استاکر برقی وجود دارد که حداکثر بار یک تن را در ارتفاع دو و نیم متر جا به جا می کند. در این استاکرها حرکت کل دستگاه و شاخک ها به صورت نیمه اتوماتیک است به این صورت که توسط نیروی برق بالابری ان انجام میشود  و عقب و جلو رفتن ان توسط نیروی دست انجام میشود. همچنین شاخک های استاکر نیمه برقی تایلندی به کمک پمپ هیدرولیک بالا میرود و پایین امدن ان توسط نیروی جاذبه و با فشردن شاسی مربوطه صورت میگیرد.

هنگام کار با استاکر نیمه برقی تایلندی باید توجه داشت که سطحی که استاکردر ان کار میکند صاف باشد. سطح اسفالت شده یا موزاییک صاف و غیره باشد. سطح ممورد نظر نباید شیب تند داشته باشد در غیر این صورت باعث چپ کردن استاکر می شود.

استاکر نیمه برقی تایلندی

نکات مهم درباره استاکر نیمه برقی ایرانی

نکته مهمی که در کار با استاکر وجود دارد این است که در مواقعی که باردر ارتفاع قرار دارد اصلا نباید استاکر را حرکت داد. در هنگام انتقال بار ترجیحا باید بار روی شاخک ها پایین باشد و زمانی که به محل تخلیه بار رسیدیم و در حالت سوکون استاکر با بالا بردن شاخک ها عمل تخلیه بار انجام شود.  همچنین توصیه می شود بار در مدت زمان طولانی بر روی شاخک های استاکر قرار نگیرد. زیرا در دراز مدت این کار باعث خرابی پمپ هیدرولیک می شود و عمر دستگاه را کاهش میدهد. شارژ استاکر برقی همانند باطری خودرو است البته این کار با شارژر مخصوص توسط برق شهری انجام می شود. معمولا باطری استاکر برای هر 12 ساعت شارژ 8 ساعت، کار مفید می کن

استاکر برقی تایوانی

استاکر نیمه برقی ایرانی

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *