خانه / استاکر برقی / استاکر نیمه برقی ایرانی

استاکر نیمه برقی ایرانی

استاکر نیمه برقی ایرانی

اگر بخواهیم از لحاظ اقتصادی و مقرون به صرفه بودن در مجتمع های صنعتی ویا نیمه صنعتی از استاکری استفاده کنیم بهترین گزینه برای این امر استاکر نیمه برقی ایرانی می باشد.

عملکرد استاکر نیمه برقی ایرانی در امر  بارگیری و تخلیه همانند استاکر برقی می باشد ودر فواصل کوتاه حمل ونقل به آسانی صورت می پذیرد.

استاکر نیمه برقی ایرانی هم برای مجتمع ها صنعتی بزرگ و هم سالن ها و انبار های کوچک بدلیل بی صدا بودن و هزینه پایین نگهداری پایین کاربرد بیشتر دارد.

عمل بارگیری و تخلیه در استاکر نیمه برقی ایرانی

حرکت در استاکرهای نیمه برقی به صورت دستی انجام پذیر است .طراحی جمع وجور این دستگاه منحصر به فرد بود و بدنه استاکر نیمه برقی از سازه فولادی قوی ومستحکم می باشد.

میتوان گفت استاکر نیمه برقی ایرانی بهترین انتخاب برای امور انبارداری میباشد زیرا به دلیل طراحی جمع وجور گزینه خوبی  برای بارگیری از قفسه ها ویا بارگذاری در قفسه ها می باشد.

استاکر نیمه برقی ایرانی

مزایای استاکر نیمه برقی ایرانی

استاکر نمه برقی دارای مکانیزم مخصوص دستگیره مباشد که موجب آسان شدن عمل چرخش چرخ ها شده که در نتیجه موجب شده این دستگاه از مانور حرکتی سریع برخوردار باشد.

سیستم فرمان در تمامی استاکرها از اولویت های انتخاب صاحبان صنایع می باشد، استاکرهای نیمه برقی به دلیل فرمان و حرکت روان دستگاه موجب سرعت عمل بالا در امر حمل،بارگیری و بارگذاری  ده اند.

از مزایای  استاکرهای نیمه برقی که به طراحی جمع وجور و بدنه مستحکم اشاره کردیم،که باعث امنیت بالای این دستگاه شده است در نتیجه موجب کاهش هزینه انرژی ،سرویس و نگهداری این دستگاهه شده است.

استاکرهای نمه برقی که در اصطلاح استاکر شارژی نیز نامیده می شوند،مدل جدیدی از استاکرهای دستی می باشند .جک این استاکرها بر خلاف مدل های قبل (که توسط شخص انجام می گرفت)توسط مجموعه ای از جک های هیدرولیک باطری صورت می پذیرد،مسلمآ وجود مجموعه جک های هیدرولیکی در این استاکرها آنها را از استاکرهای دستی قویتر و با راندمان بالاتر در جابجایی کرده است.

استاکر برقی تایوانی

استاکرهای برقی ایرانی

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *