خانه / استاکر برقی / استاکر نیمه برقی

استاکر نیمه برقی

استاکر نیمه برقی

استاکرهای شارژی یا نیم برقی که همه با نام استاکر برقی می شناسند لقب گرفت است. در مدل های جدید استاکر نیمه برقی  که از جک های دستی برای بالابردن جک آن استفاده می شد که توسط اپراتور لیفتراک انجام می شد. 

در استاکر های نیم برقی و یا شارژی این  کار باسرعت بالاتر و دقیق تر و ظرافت خاصی انجام می شود. در استاکر های نیم برقی که همان گونه که از اسم ان مشخص است از ادقام اپراتور استاکر و رایانه آن انجام می شود. که سرعت استاکر و ضریب کاری را بالا می برد و باعث می شود سرعت کار بالا  برود.

استاکر نیمه برقی

مزایای استاکر نیمه برقی

در عین اینکه سرعت کار بالا میرود  ممکن در صد اشتباه کار ویا خرابی هم بیشتر شود اما با استاکر های نیم برقی این قضیه  وجود ندارد.

زیرا هر دو اپراتور خطای همدیگر را می پوشانند.  در استاکر های نیم برقی در بعضی از گونه ها از شارژ باطری استفاده میشود  که باعث صرف جوی در هزینه ها می شود.

در بعضی گونه ها هم از گازوئیل استفاده می شود که در وزن های بالای 4 تن وجود دارد استفاده می شود  که در بازار معمولا کم وجود دارد چون مصرف این گونه استاکر ها در صنایع فلزات و یا بار های بیش از 3 تن استفاده می شود و در فضای باز کار می کنند.

دلایل استفاده از استاکر نیمه برقی

در استاکر های نیم برقی شارژی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد چون کار کردن با ان راحت تر و کار ها بهتر انجام می شود و اینکه بیشتر در فضاهای  بسته استفاده می شود.

نکته قابل تامل  در استاکر های نیم برقی این است که آلودگی آن تقریبا صفر است و هزینه نگهداری آن هم کمتر و مقرون به صرفه تر است و دیر تر خراب می شوند و نکته قابل ملاحظه این است که استاکربرقی چراغ های هشدار تمام اجزا  را دارا است که با خرابی هر قسمت چراغ مربوط به ان روشن می شود که عیب کار مشخص می شود.

استاکر برقی مدل SPE

استاکر برقی تویوتا

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *