خانه / استاکر برقی /  تعمیر استاکر برقی تویوتا

 تعمیر استاکر برقی تویوتا

برای تعمیر استاکر برقی تویوتا خود می توانید با همکاران ما در شرکت پاسارگاد لیفتر تماس گرفته. تا بتوانید به راحتی مشکل استاکر خود را برطرف کنید . استاکر برقی مدل SWE ساخت شرکت تویوتا (BT ) سوئد.با ظرفیت 1/4 تن و توان موتور و باتری بسیار قوی و شعاع گردش بسیار کم، کاملا.مناسب برای محیط هایی با فضای کم برای چرخش و سطوح کاملا مسطح می باشد. این استاکر دارای موتور از نوع AC با سیستم باز تولید انرژی می باشد . باتری قوی این استاکر لیفتراک ساعت کاری بسیار بالایی راامکان پذیرمی سازد.
این استاکربرقی  قابلیت بالابری تا ارتفاع حداکثر 4750 میلیمتر.و امکان برنامه ریزی میزان سرعت، شتاب، ترمز و زمان کار را دارد. استاکر برقی گروه ما گارانتی و خدمات پشتیبانی میباشد. برای اطلاع از قیمت استاکر و نحوه ارائه.و گارانتی استاکر برقی با ما در تماس باشید.

 تعمیر استاکر برقی تویوتا

ماکسیموم ظرفیت حمل بار، برای هرکدام از نوع های لیفتراک ها متفاوت می باشد . مقدار باری که یک استاکر برقی قابلیت حمل آن را دارد . به ظرفیت باتری آن بستگی دارد . ماکسیمام فاصله در بیشترین حالت فاصله امکان دارد . از یک به یک متفاوت باشد. لیفتراک برقی توسط سیستم پمپاژ هیدرولیکی کار می کند . ترمز لیفتراک برقی، بسیار امن مورد طراحی قرا گرفته است.

دسته کنترلر به صورت عمودی و به صورت افقی، باعث افزایش میزان ایمنی استاکر می شود . همچنین لیفتراک برقی مجهزشده به سیستم قطع برق به صورت اضطراری می باشد . لیفتراک برقی، در واقع کل یک بالابر اندازه کوچیک است . که علاوه بر حمل کردن و کندن بار از زمین،قابلیت این را دارد . تا راننده لیفتراک و یا مسئول حمل کننده بسته ها را هنگامی که بر روی .سری های لیفتراک ایستاده است، حمل کرده و به بالا ببرد.

استاندارها

باتری لیفتراک برقی تویوتا طبق استانداردهای بین المللی تولید شده . و برای شارژ کردن به برق دویست و بیست ولت نیاز دارد. مانیتور الکترونیکی شارژ باتری. در بخش جلوی دستگاه قرار داده شده است . که میزان شارژ را نمایش می دهد . در کناری و پوشش باتری لیفتراک، به سادگی قابلیت باز شدن دارد . امکان عوض کردن باتری لیفتراک هم وجود دارد ؛ باتری لیفتراک برقی تویوتا را می توان. از طرفی برداشته و از طرف مقابل جایگزین کرد .

نیازهای استاکر برقی تویوتا در تهران

  • بعضی از شغل هایی که از لیفتراک های برقی استفاده می کنند. شرکت های تولید دارو،
  • مواد غذایی و خوراکی،
  • صنایع برقی،
  • برخی از لوازم الکتریکی و الکترونیکی،
  • ماشین های صنعتی و غیر صنعتی ،
  • مال های بزرگ و فروشگاه گاه های زنجیره ای پهناور.

استاکر برقی تویوتا  که در خود شرکت تویوتا طراحی و ساخت می شود . که در کشور سوئد با ظرفیت های مختلف طراحی و ساخت می شود . با توجه ظرفیت استاکر برقی تجهیزات روی آن نصب می شود .

قلب تپنده ی آن که موتور پر قدرت ساخت خود شرکت تویوتا است بهره می برد . که برای گردش با شعاع کم و تجهیزات نصبی بالاو کاملا به روز. که مناسب برای سالن های که فضای ان کم است. و چرخ و دور زدن در آن دشوار است و کاملا مناسب است.

شما می توانید  استاکر برقی تویوتا  که از باطری های بسیار پیشرفت روز خود ژاپن طراحی شده است که با مدت بسیار کم شارژ شد و بازدهی بسار بالای دارد از باطری های اتمی بسیار جدید ساخته شد که توان و ظرفیت بالای دارد. خریداری کنید .

استاکر برقی تویوتا را از ما بخواهید برای مشاوره خرید و راهنمای با مشاوران ما تماس بگیرید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.