خانه / لیفتراک برقی / تعمیر لیفتراک برقی

تعمیر لیفتراک برقی

تعمیر لیفتراک برقی لیفتراک برقی یکی از انواع ماشین آلات صنعتی است. که کاربرد های زیادی در صنایع دارد .

ازجمله در، انبار ها و کارخانجات دارد. این ماشین صنعتی بسیار حساس و آسیب پذیر بوده است.  اگر درست از آن استفاده نشود. ممکن است کارایی خود را از دست بدهد. برای استفاده از لیفتراک های برقی توصیه می شود. که نکات ایمنی را در استفاده از لیفتراک رعایت کرده و در استفاده از آن محتاط باشید.

چگونگی استفاده از لیفتراک برقی

برای استفاده از لیفتراک برقی به این موضوع دقت کنید. که بیش از مقدار معین، بار در آن قرار ندهید. دقت کنید که باطری لیفتراک شارژ داشته باشد. و اگر مقدار شارژ آن زیر 30 درصد بود حتما آن را به مدت 7 الی 8 ساعت به برق متصل کنید. توجه داشته باشید که اگر بر اثر بی احتیاطی لیفتراک برقی شما آسیب ببیند ممکن است سخت تعمیر شود. و مثل روز اول برای شما کار نکند. پس حتما با احتیاط از آن استفاده کنید.

لیفتراک های برقی در عین کار آمدی و استفاده زیاد، آسیب پذیر هم می باشند.

تعمیر لیفتراک برقی

چگونگی تعمیر لیفتراک برقی

اگر لیفتراک برقی شما به هر دلیلی خراب شد و یا از کار افتاد پیشنهاد می شود. بدون این که خودتان آن را دست کاری کنید حتما با یک تعمیر کار تماس بگیرید. در هنگام آسیب دیدن دستگاه ممکن است مشکل از باطری دستگاه باشد.پس بدون اطلاع کامل از دست کاری اجزای آن خود داری کنید. این کار نه تنها ممکن است آسیب های بیشتری به دستگاه وارد کند. بلکه روند درست کردن آن را نیز کند تر پیش می برد.

گاهی اوقات ممکن است به دلیل سرویس نکردن دستگاه نیز مشکلاتی پیش بیاید.

پس حتما دستگاه خود را هر چند وقت یک بار در تعمیر گاه های مطمئن سرویس و چک کنید.

 بیشتر بخوانید:  لیفتراک برقی گارانتی دار

فروش

شرکت پاسارگاد لیفتر وارد کننده و فروشنده انواع  باطری لیفتراک برقی ،. ریچتراک برقی ، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در زمینه تامین و فروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف  با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.