خانه / لیفتراک برقی / تعویض روغن لیفتراک برقی

تعویض روغن لیفتراک برقی

آیا تاکنون به این موضوع فکر کرده اید.که اگر تعویض روغن لیفتراک برقی تان را به موقع عوض نکنید. چه اتفاقی می افتد ؟ عدم تعویض به موقع روغن موتور لیفتراک برقی باعث کثیف شدن بیش.از حد روغن و در نهایت مسدود کردن فیلتر.روغن لیفتراک خواهد شد .این کار باعث گرم شدن بیش از حد موتور شده. و در نهایت روان کاری در موتور به کمترین اثر خود خواهد رسید .

جذب گرما موجب می شود. که قطعات موتور بدون روانکاری مناسب روی هم حرکت کنند.و موتور براثر این گرمای بیش از حد از کار باز می ایستد..پس نیازی به گفتن مجدد نیست ،باید به طور مرتب و در.زمان معین روغن موتور لیفتراک برقی خود. را در شرایط عالی نگه دارید. و تعویض روغن لیفتراک شما بخش مهمی.از نگه داری و سرویس دوره ای این دستگاه است .

چرا رنگ روغن لیفتراک به قهوه ای تیره و یا سیاه نزدیک می شود ؟

روغن تازه دارای رنگ قهوه ای عسلی است .اما با گذشت زمان تیره تر می شود .هنگامی که روغن لیفتراک شما به رنگ قهوه ای تیره یا سیاه تبدیل شد.و موتور لیفتراک برقی شروع به ریزه کاری کرد.،موتور لیفتراک شما نیاز به تعویض روغن دارد.

صدای موتور لیفتراک بیش از حد معمول بلندتر می شود :

از انجایی که موتور لیفتراک برای هماهنگی بین قطعات خود نیاز به روغن دارد.کمبود روغن موتور لیفتراک (روغن موتور تازه) باعث می شود.که قطعات موتور به شدت در تعامل با یکدیگر مالش و هم پوشانی داشته یاشند.که این مورد باعث می شود.که موتور به شدت صدای بلند و صدای ناخوشایند ایجاد کند .در این زمان موتور لیفتراک نیاز به تعویض مجدد روغن دارد .

چرا گاز و دود سیاه رنگ از اگزوز لیفتراک برقی خارج می شود ؟

خارج شدن دود و گازهای سیاه رنگ از.اگزوز لیفتراک برقی معمولا نشان می دهد. که سطح روغن موتور خیلی پایین است. و نیاز به تعویض روغن لیفتراک دارد .آیا شما به تازگی روغن موتور خود را عوض کرده اید ؟ و یا چراغ چک را به طور ناگهانی روشن شده است ؟ بلافاصله استفاده از لیفتراک را متوقف کنید..و بایک تعمیر کار لیفتراک تماس بگیرید.تا موتور لیفتراک شما توسط تکنسین کاملا چک شود .

آیا لیفتراک شما دچار مشکل شده است ؟ به درستی کار نمی کند .و به دنبال تعمیر کار و مکانیک لیفتراک قابل اعتماد برای سرویس و نگه داری دستگاه خود هستید .با فورک لیفت باطری تماس بگیرید. تا یکی از تکنسین های آموزش دیده خود را به محل لیفتراک شما اعزام نمائیم .

قیمت -تماس با پاسارگاد لیفتر

شرکت پاسارگاد لیفتر وارد کننده و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف. با سابقه طولانی.مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری لیفتراک برقی ،.ریچتراک برقی ، استاکر برقی و غیره در کشور.آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در زمینه تامین و فروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف.با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد.لیفتراک برقی با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.