خانه / Uncategorized / ریچ استاکر برقی

ریچ استاکر برقی

برای جابه جایی کانتینر، بارگیری و تخلیه در اسکله ها و ….. از ریچ استاکر برقی استفاده میکنند.این وسیله دارای شش سیلندر میباشند که سوخت مصرفی آن گازوییل است. سرعت ریچ استاکر برقی نسبت به لیفتراک بیشتر میباشد. ناخن ریج استاکر برقی حداکثر تا 580 میلیمتر به سمت جلو حرکت میکند.

ریچ استاکر برقی میتواند بار را تا ارتفاع 5 متری حمل کند در صورتی که بار قابل حمل توسط لیفتراک کمتر از این می باشد(حدود 4 متر). بار قابل حمل توسط این دستگاه تقریبا بین 45 تا 50 تن میباشد که نسبت به لیفتراک بار بیشتری حمل میکند.

در استفاده از ریچ استاکر برقی باید به نکاتی توجه کرد ازجمله چک کردن سیستم ترمز دستگاه قبل از بارگیری و حمل بار، کنترل سوخت دستگاه ، در هنگام بارگیری و حمل بار کسی نباید روی رکاب دستگاه قرار گیرد.

ریچ استاکر برقی

کاربرد های ریچ استاکر برقی

یکی از کاربردهای زیاد این محصول استفاده از این دستگاه بجای جرثقیل در حمل و جابه جایی کانتینر در داخل کشتی می باشد. مدل پمپ های بکار رفته پمپ هیدرولیکBucher  سوییس یا پمپ هیدرولیک Hydrapp ایتالیا می باشد. محل قرارگیری باطری لیفتراک برقی zowell در بغل ان می باشد که تعویض اسانتری را ایجاد می کند.

ویژگی های این محصول

مصرف سوخت این محصول کم و الایندگی آن پایین می باشد. کار کردن با این وسیله همانند لیفتراک می باشد یعنی اپراتور باید دادای مهارت خاصی داشته باشد تا اتفاق ناگواری صورت نگیرد.

خیلی وقتا پیش امده که بعلت حمل بار زیادی باعث چپ کردن دستگاه شده است در ریچ استاکر برقی سوپاپ تخلیه فشار تعبیه شده که از بار اضافی جلوگیری میکند تا دستگاه ایمنی بیشتری داشته باشد.

وزن ریچ استاکرهای برقی در حدود 1700 کیلوگرم میباشد. برای بالا بردن ایمنی دستگاه از نظر ترمزگیری، موقعیت دسته ترمز طوری تعبیه شده که به سمت بالا و افقی باشد.

بیشتر بخوانید: استاکر تمام برقی

فروش

شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد وارد کننده و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف. با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری لیفتراک برقی ،. ریچتراک برقی ، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در زمینه تامین و فروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف  با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.