خانه / لیفتراک برقی / فروش لیفتراک برقی

فروش لیفتراک برقی

فروش لیفتراک برقی

شرکت سافکو یکی از عرضه کنندگان بهترین برندهای لیفتراک برقی در کشور ما محسوب می شود. فروش لیفتراک برقی با بهترین عملکرد و قدرت و از همه مهم تر مصرف پایین این نوع لیفتراک ها می توان اشاره کرد.

از معتبرترین برند های خارجی مانند لیفتراک های برقی: تویوتا، هیوندای، کوماتسو و غیره اشاره کرد که به صورت پالت تراک عرضه می شود. لیفتراک های برقی برای استفاده در کار های مخصوص و سنگین در محیط باز و بسته بسیار کارآمد هستند.

در محیط های بسته که عالی و کم صدا هستند و برای محیط زیست هم بسیار مفید هستند. نکته بسیار مهم در فروش لیفتراک برقی هزینه سوخت این لیفتراک ها است که در مدت محدودی هزینه بالای لیفتراک را جبران می کند و نگه داری این نوع لیفتراک ها نصبت به مدلی گازی و دیزلی راحت تر و کم هزینه تر است.

در فروش لیفتراک برقی باید به چند نکته اشاره کرد که محصولات بسیار جدید و با تکنولوژی روز ساخت شدند و از آپشن های جدیدی برخوردار هستند.

فروش لیفتراک برقی

از جمله ی این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود

  • اتاق بزرگ تر
  • صندلی های قابل تنظیم در زیر و تکیه گاه  راننده
  • سیستم تعلیق جدید
  • صفحه نمایش دیجیتالی که تمام حرکات و تجهیزات لیفتراک را به نمایش گذاشت
  • شکل و ظاهر مدرن تر

جک های روغنی جدید در طراحی دکل این لیفتراک ها به گونه ای است که دید راننده را مختل نمی کند و راننده تسلط بیشتری دارد و قدرت مانور لیفتراک به این ترتیب افزایش پیدا می کند. سیستم ترمز آن ها از سیستم های به روز استفاده شده که در بعضی موارد ازabs استفاده شد تا دقت کار را بالاتر ببرد.

لاستیک های جدید که با با هر سطحی باشد اصطکاک لازم را برقرار می کند و ممانعت از لغزندگی و ترکیده گی می کند در لبه های این لیفتراک ها تیغ های فولادی محکم نیز استفاده شده است.

لیفتراک برقی سهند

لیفتراک برقی کوماتسو

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *