خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی آلمانی

لیفتراک برقی آلمانی

لیفتراک برقی آلمانی

برای خرید لیفتراک برقی آلمانی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید که شما می توانید از میان انبوه برند های لیفتراک برقی بهترین را انتخاب نمایید.

شرکت آلمانی  یونگ هاینریش با سابقه 70 سال  در صنعت حمل و نقل و صنایع تولیدیو لجستیک و انبارداری  که از یکی از بهترین تولید کنندگان لیفتراک برقی در کشور آلمان، حتی در دنیا می شود که که تاپ و بهترین است  و در صنعت لیفتراک بسیار پیشرفت تر از شرکت های دیگر است.

این شرکت لیفتراک های برقی و دیگر محصولات خود را دوگانه سوز طراحی کرد است. می توان گفت این شرکت آلمانی یونگ هاینریش در تلاش است نمونه های از لیفتراک های برقی که کاملا دوست دار محیط زیت است را روانه بازار کن با الودگی شبیه صفر در صد  این شرکت علاوه بر لیفتراک های برقی لیفتراک های دیزلی یدکش ریچتراک نیز فعالیت می کند.

لیفتراک برقی آلمانی

امکانات لیفتراک برقی آلمانی

در لیفتراک برقی آلمانی هاینریش از صفحه نمایش جلوی لیفتراک که از یک نمایشگر  لمسی و تمام کنترل لیفتراک و تمام عملیات آن را نمایش می دهد مانند سرعت لیفتراک باد چرخ ها  شارژ باطری سنسور دنده عقب و چراغ های که برای هر قسمت ایجاد شد است بهره می برد.

در لیفتراک برقی آلمانی هاینریش از زنجیره و یا جک بالابر استفاده شد است که باعث قدرت بیشتر ورا ندمان کار شود نکته قابل توجه این است که این  لیفتراک مجهز به سنسورهای دند عقب که بدیکران هشدار می دهد ایجاد شد و از ترمز های بسسیار قوی که ضد سر خوردگی و با قدرت ترمز بالا درست شد تا امنیت این لیفتراک همه جور تامین شد باشد.

ویژگی های منحصر به فرد

در لیفتراک برقی آلمانی از دنده دستی ویا اتومات درست شد که در دو تیپ به مشتریان عرضه می شود  در لیفتراک های شرکت هاینریش آلمان از لاستیک های بسیار عالی و مختص این لیفتراک تهیه شد تا به بهترین شکل فعالیت کند و طول عمر نسبتا بالای داشت باشد و در اخر باید گفت که اتاق کابین راننده بسیار خوب طراحی شد که صندلی راننده نرم و قابل تنظیم می باشد.

فروش لیفتراک برقی

لیفتراک برقیTMS

لیفتراک برقی سهند

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *