خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی آمریکایی

لیفتراک برقی آمریکایی

لیفتراک برقی آمریکایی

 لیفتراک برقی آمریکایی در واقع مانند شاخکی می ماند که جلوی وسیله نقلیه قرار می گیرد و به وسیله آن می توان کالا را جابه جا کرد.

لیفتراک برقی  محدودیت وزنی دارد و از یک میزان وزن بیشتر را نمی تواند تحمل کند.لیفتراک به طور کلی وسیله ای است که در جا به جایی و حمل و نقل بار پرکابرد می باشد.

انواع لیفتراک برقی آمریکایی:

  • لیفتراک برقی چهار چرخ
  • لیفتراک دستی
  • لیفتراک دیزلی

لیفتراک دستی با نیروی دست کار می کند. در واقع باید توسط نیروی انسانی هل داده می شود. لیفتراک دستی به کمک شاخک های جلوی آن برای جا به جایی بارهای سنگین مناسب هست و همچنین قرار دادن اجسام و بارها در ارتفاع ، کاربرد اصلی آن است.البته ناگفته نماند که  باز هم لیفتراک های دستی محدودیت وزنی دارند.اگر بیش از حد مجاز آن ها را سنگین کرد ، خطر واژگونی به همراه دارد.

سیستم لیفتراک های دستی  بر اساس پمپ هیدرولیک کار می کند.برای بالا و پایین بردن شاخک های لیفتراک جک دستی هیدرولیک استفاده می شود و برای جلو و عقب بردن آن از آن از نیروی دست استفاده می شود.و برای لیفتراک اتوماتیک از نیروی برق استفاده می کنند

لیفتراک برقی آمریکایی

مزیت ها و ایرادات  لیفتراک برقی آمریکایی:

  • لیفتراک برقی آمریکایی به نسبت لیفتراک دستی اقتصادی تر می باشد.البته این به این معنا نیست که لیفتراک برقی بهترین انتخاب نمی تواند باشد.
  • هزینه نگهداری لیفتراک برقی آمریکایی به نسبت منطقی و مناسب است که این خود یک مزیت بسیار مهم محسوب می شود.
  • لیفتراک برقی چون باطری قابل شارژ دارا می باشد در نتیجه عمر طولانی تری نسبت به لیفتراک دیزلی دارد.
  • لیفتراک برقی نیاز به شارژ دارد در نتیجه برای مسافت های طولانی و یا محیط های بازی که این امکان را به شما نمی دهد تا بتوانید به طور منظم لیفتراک برقی آمریکایی خود را شارژ کنید مناسب نیست.

لیفتراک برقی کوچک

لیفتراک برقی فیات

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *