خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی ایرانی

لیفتراک برقی ایرانی

لیفتراک برقی ایرانی

لیفتراک برقی ایرانی: لیفتراک ها برای تجهیزات انباری و صنعتی می باشند که برای جابجایی بار های بسیار سنگین  مورد استفاده می شود برای جابجای بارها از نقطه ای به نقطه دیگه لیفتراک بهترین گزینه برای این کار است. لیفتراک برقی با توان های که دارند می توانند بدون خطرتمامی بارها را جابجا می کند.

لیفرتاک برقی ایرانی  که تحت لیسانس شرکت های مختلف که در ایران تولید و ساخت می شود که باتوجه به نیاز شرکت های ایرانی  ساخت می شود.

که برای داخل  بسیار مفید است  که در ایران با دو نام عرض می شود که به نام لیفتراک برقی  سهند و لیفرتراک برقی سپاهان روانه بازار می شود.

که در ظرفیت های  گوناگون ساخت می شود این لیفتراک ها از امنیت بالاو کاربردی تر و قدرت بیشتر دارد که در بازار های جهانی هم توانستن به درجات خوبی  برسند. در موتور برقی این لیفتراک ها از تکنولوژی جدید و کم مصرفی طراحی شد

لیفتراک برقی ایرانی

خرید لیفتراک برقی ایرانی

از باطری های قابل شارژ لیتومی که توان قدرت بالای برای نگه داری شارز و مدت زمان طولانی برای نگه داری شارز استفاده شده است در ایمنی بالیفرتاک برقی ایرانی از کابین بسیار محکم که از لوله های فولادی بسیار محکم استفاده شده  تا ایمنی اوپراتور لیفتراک را بالا ببرد. در قسمت دکل بالابر هم از فولاد بسیار محک که به راحتی بار را از زمین جدا کند طراحی شده است  از جک های بسیار هوشمند که باررا باتناسب بالا می برد ساخت شد و در قسمت تیغه های جلو از فولادی ساخت شد است تا باررا خراب نکند و خم نشود در کل خرید لیفتراک برقی ایرانیبسیار خوب کارامد است که می تواند به جرات گفت رغیبان چینی را  جا گذاشت است و می توان با لیفتراک های اوروپای مقایسه کرد.

لیفتراک برقی باولی

لیفتراک برقی هیوندای

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *