خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی در حد نو

لیفتراک برقی در حد نو

لیفتراک برقی در حد نو

 لیفتراک برقی در حد نو : امروزه لفتراک ها جزء لاینفک ماشین های صنعتی کارخانه ها وشرکت هایی که دارای انبارهای برزگ و کوچک هستند به شمار می آیند.

از گذشته تا به امروز حمل و نقل بار در انبار شرکت ها به دلیل های زیادی مانند کمبود جا, ارتفاع بالا, سنگین و حساس بودن بارو … دارای اهمیت بالایی بود و همیشه مد نظر صاحبان شرکت ها و صنایع قرار داشت.

تاثیر این ماشن های صنعتی به قدری زیاد بود که هنگام بروز مشکل برای این ماشین ها کار شرکت ها لنگ می ماند.

اولین لیفتراک صنعتی در سال 1750 اختراع وبعد از گذشت 7سال به تولید انبوه رسید, لیفتراک ها در سال های ابتدایی خود شکلی بسیار ساده و متفاوت با لیفتراک های امروزی داشت.

لیفتراک برقی در حد نو

لیفتراک به گونه های مختلف زیر دسته بندی می شوند.

1:لیفتراک دیزلی ( لیفتراک چهار چرخ/ لیفتراک شش چرخ)

2: لیفتراک گازی

3: لیفتراک برقی

حال میخواهیم به تفاوت ها و شباهت های لیفتراک های برقی در حد نو و دیزلی پرداخته و توضیحات مختصری را خدمت شما رائه دهیم.

لیفتراک برقی در حد نو در مقایسه لیفتراک دیزلی به دلیل آلودگی صوتی کم و دود زا نبودن برای مکان های سر بسته که تهویه مناسبی ندارند مناسب می باشند, به طور معمول در سرد خانه ها ,شرکت های داروسازی مورد استفاده قرار میگیرد.

لیفتراک های دیزلی از برخی از امکانات برقی برخودار نیستند ولی قدرت بالابری و جا به جایی مثال زدنی دارند وبرای فضا های باز انتخاب مناسبی خواهند بود.

لیفتراک برقی در حد نو از اجزا و قسمت هایی نظیر اهرم بالا بر,لاستیک ,زنجیر نگهدارنده,باطری , سوکت سارژ, شارژر, مانیتور و …تشکیل شده است.

یکی از مهمترین قسمت های لیفتراک های برقی باطری آن است , هرچه شرایط نگهدار باطری بهتر باشد عمر مفید آن افزایش می یابد.

در هنگام خرید لیفتراک برقی در حد نو باید به نکته توجه داشت که در چه سالی ساخته , چه مقدار کار کرده و چند سال گارانتی تعویض  دارد و از سلامت کلیه قطغات آن مطمئن شویم.

لیفتراک برقی کت

لیفتراک برقی ولوو

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *