خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی درصنعت فولاد

لیفتراک برقی درصنعت فولاد

یکی از مهمترین فواید لیفتراک برقی درصنعت،کاهش هزینه ها و صرفه جویی در.نیروی انسانی می باشد.چرا که به جای استخدام چندین نیرو برای کار در انبار،با تهیه لیفتراک.و استخدام نهایتا دو اپراتور کارهای انبار به راحتی انجام می شود.همچنین در کارخانه های صنعت فولاد با جابجایی.اجسام سنگین چون شمس های فولادی میلگرد مواجه هستیم. که تهیه لیفتراک مناسب می تواند. سرعت کارها را در این صنعت افزایش بخشید.

همچنین حمل و نقل تجهیزات با استفاده. از لیفتراک به راحتی انجام می شود. و اسیب های وارد شده به کارکنان انبار را به حداقل می رساند.

انواع لیفتراک برقی برای صنایع فولاد

هنگام تهیه لیفتراک برقی درصنعت فولاد،در نظر گرفتن.حداکثر ظرفیت بارگیری بسیار حائز اهمیت می باشد.لیفتراک های دیزلی 5 تا 20 تن.بهترین نوع لیفتراک برقی برای این نوع فعالیت هستند.از انجایی که هنگام بارگیری وسایل صنعت فولاد.حفظ تعادل لیفتراک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. از این رو بهتراست.لیفتراک هایی با چنگال هایی بزرگ برای این صنایع انتخاب شود.

تعمیر لیفتراک دیزلی ،تعمیر لیفتراک برقی،تعمیر لیفتراک دیزلی تویوتا،تعمیر لیفتراک دیزلی هیوندا،تعمیر لیفتراک دیزلی لینده،تعمیر لیفتراک دیزلی اشتیل ،تعمیر لیفتراک هلی ،تعمیر لیفتراک دیزلی دوسان ،تعمیر لیفتراک دیزلی یال،تعمیر لیفتراک دیزل نیسان،

لیفتراک های گاز سور گزینه مناسبی جهت استفاده.در آب و هوای سرد و خشک نمی باشد. چرا که معمولا سوخت گاز مایع در داخل سیلندر.گاز دچار یخ زدگی می گردد.و دچار اختلال در کار لیفتراک سنگیین می شود.

دسترسی به سوخت لیفتراک برقی در صنعت

دسترسی آسان به سوخت مورد نیاز یکی از عوامل تعیین کننده.در انتخاب نوع لیفتراک برقی -دیزل می باشد. چرا که در بعضی مناطق و شهرها دسترسی به سوخت گازوئیل آسان تراست. و در بعضی مناطق دسترسی به سوخت گاز مایع بنابراین در هنگام خرید لیفتراک برقی.در صنعت بایستی به نکات ویژه آن هم توجه داشته باشید .

فروش لیفتراک برقی در صنعت -سافکو

شرکت سافکو یکی از عرضه کنندگان بهترین برندهای. لیفتراک برقی در کشور ما محسوب می شود. فروش لیفتراک برقی در صنعت. با بهترین عملکرد. و قدرت و از همه مهم تر مصرف. پایین این نوع لیفتراک ها می توان اشاره کرد.از معتبرترین برند های خارجی مانند. لیفتراک های برقی: تویوتا، هیوندای، کوماتسو و غیره اشاره کرد. که به صورت پالت تراک عرضه می شود. لیفتراک های برقی برای استفاده در کارهای مخصوص و سنگین .در محیط باز و بسته بسیار کارآمد هستند.

از جمله ی این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود

  • اتاق بزرگ تر
  • صندلی های قابل تنظیم در زیر و تکیه گاه  راننده
  • سیستم تعلیق جدید
  • صفحه نمایش دیجیتالی که تمام حرکات و تجهیزات لیفتراک را به نمایش گذاشت.
  • شکل و ظاهر مدرن تر

جک های روغنی جدید در طراحی دکل این لیفتراک ها به گونه ای است. که دید راننده را مختل نمی کند. و راننده تسلط بیشتری دارد. و قدرت مانور لیفتراک به این ترتیب افزایش پیدا می کند. سیستم ترمز آن ها از سیستم های به روز استفاده شده. که در بعضی موارد ازabs استفاده شد تا دقت کار را بالاتر ببرد.

لاستیک های جدید که با با هر سطحی باشد. اصطکاک لازم را برقرار می کند. و ممانعت از لغزندگی و ترکیده گی می کند. در لبه های این لیفتراک ها تیغ های فولادی محکم نیز استفاده شده است.

بیشتر بخوانید : لیفتراک برقی چیست؟

فروش

شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد وارد کننده و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف. با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری لیفتراک برقی ،. ریچتراک برقی ، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در زمینه تامین و فروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف  با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.