خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی ساید لودر

لیفتراک برقی ساید لودر

لیفتراک برقی ساید لودر برای بار های با طول زیاد و حجیم استفاده می شود در تمام جهات مختلف استفاده می شود.ظرفیت این نوع لیفتراک برقی ساید اودر  از 3 تن تا 12 تن است که می تواند جابجا کند و نکته قابل توجه در لیفتراک برقی ساید لودر این است که مسافت جایجای آن از لیفتراک های دیگر بیشتر است و می تواند مسافت زیادی را برای جابجای  انجام دهند.

ویژگی های لیفتراک برقی ساید لودر

در لیفتراک برقی ساید لودر که کلا  از نظر ظاهری با لیفتراک برقی فرقی می کند که طراحان این نوع لیفتراک برقی آن را انقلابی درآیند برای لیفتراک برقی می دانند. دلیل این موضوع این است که هم کار کردن با آن راحت تر است و اینکه از چند باطری برای شارژ خود استفاده می کنند.

زیرا جای ان برای این کار تعیین شد است و اینکه برای اوپراتور ان اتاق مجزا و با ایمنی بسیار بالا درست شد است تا امنیت ان حفظ شود در لیفتراک برقی ساید لودر که در کشور چین ساخت می شود  و با کار های بیشتر از یک لیفتراک برقی نیاز مارو بر اورد می کند.

لیفتراک برقی ساید لودر

قدرت و تکنولوژِ فوق العاده لیفتراک برقی ساید لودر

در لیفتراک برقی ساید لودر از تکنولوژی گیربکس چهار چرخ استفاده شد تا هر چهار چرخ در هنگام حرکت هرز کار نکنند هدف از این کار برای اینکه قدرت لیفتراک برقی بالاتر برود و چسبندگی خوبی با سطح داشت باشد و اینکه اوپراتور برای کارای بهتر در جلو قرار دارد و دید کاملا بهتری نسبت به لیفتراک های برقی دیگر دارد. در لیفتراک برقی از تکنولوژی و ایمنی های متعددی بهره می برد.

و بهتر از همه اینکه قابلیت این دارد که تجهیزات و آپشن های دیگر  را بعدا روی آن نصب شود برای آسانتر شدن کار ها انجام می شود در آخر اینکه می تواند بار را روی خود برای مدت طولانی نگه دارد بدون آنکه صدمی به لیفتراک برقی وارد شود.

بیشتر بخوانید: لیفتراک برقی هلی

فروش

شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد وارد کننده و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف. با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری لیفتراک برقی ،. ریچتراک برقی ، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در زمینه تامین و فروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف  با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *