خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی شیبانگ

لیفتراک برقی شیبانگ

لیفتراک برقی شیبانگ

لیفتراک های برقی از انواع تنوع ظرفیت و کارآیی با متناسب به نیاز انبار داران ساخت میشود که این امر باعث شد تا انباردارن به سمت خرید لیفتراک برقی شیبانگ و مدل های مختلف لیفتراک برقی اقدام کند.لیفتراک برقی شیبانگ

کار خانه شیبانگ که باتوجه به اینکه رقبای بسیار بزرگی را در زمینه لیفتراک برقی می بیند مانند تویوتا ، کوماتسو، کاتر پیلار، هلی ، و شرکت  های راه سازی و ماشین الات سنگین سازی آلمان رقیب های بزرگ این شرکت به حساب می آید.

در این چنین شرایطی شرکت بزرگ شیبانگ در تلاش با بهترین شکل و کار های های منحصر به فرد گوی سبقت را از رقیبا بگیرد. که در این زمینه از متخصصان حرفه در این رابط استفاده کرد است تا یک لیفتراک با دوستاری محیط زیست ومصرف خیلی پایین به عرضه کند.

خرید لیفتراک برقی شیبانگ

نمایندگی فروش لیفتراک برقی شیبانگ  را در اختیار داریم و خدمات پس از فروش ان نیز به عهده شرکت بزرگ پاسارگاد لیفتر است.

لیفتراک برقی شیبانگ از نظر ظاهر و بدنه متمایز با لیفتراک های دیگر است و کار کردن با آن بسیار راحت است.

در قسمت شاسی آن از الیاژ سبک و محکم ساخت شد.است در قسمت موتور آن نیز یک موتور پر قدرت اما کم صرف در  لیفتراک وجود دارد تا مدت زمان بیشتر فعالیت کند. در دکل آن از اهن محکم که می توان با آن اعتماد کرد و با یک جک بسیار قوی که تیغ لیفتراک را کامل پوشش می دهد وبا داری ضامن جک می باشد که در کار ها بسیار کمک میکند.

در قسمت اوپراتور ان از ایمنی بسیار بالا و نمایشگر دیجیتال استفاده شد  در قسمت دید راننده از اینه های بغل بسیار بزرگ و کار آمد استفاده شد تا دید راننده را وسیع تر کند و باعث حادثه نشود.

لیفتراک برقی ایرانی

لیفتراک برقی آلمانی

لیفتراک برقی کوماتسو

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *