خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی صنعتی سهند

لیفتراک برقی صنعتی سهند

لیفتراک برقی صنعتی سهند

مزایای استفاده از لیفتراک ها بر هیچکس پوشیده نیست. شما با استفاده از یک لیفتراک درجه یک مثل لیفتراک برقی سهند ، از صرف هزینه های گسترده برای استخدام نیرو های انسانی و خرید لیفتراک های پر هزینه و کم کاربرد جلوگیری کنید، لیفتراک برقی سهند با دارا بودن بهترین کیفیت و بالاترین بازدهی در بین محصولات و لیفتراک های موجود در بازار ، به شما این امکان را می دهد که نهایت استفاده را از محصول خود ببرید.

وقتی که لیفتراک برقی سهند را انتخاب می کنید می توانید یک محصول کامل و به صرفه را در اختیار داشته باشید. لیفتراک برقی سهند با دارا بودن یک شاژر بسیار قوی این امکان را به شما می دهد که نهایت استفاده را از محصول خود ببرید.

لیفتراک برقی سهند با توان موتور و باتری بسیار قوی مناسب برای فضاهائی است که نباید در آن ها هیچ گونه آلودگی و احتراقی صورت بپذیرد.

انتخاب نوع باطری میزان ساعت کاری را تغییر می دهد

لیفتراک برقی صنعتی سهند

طراحی لیفتراک برقی صنعتی سهند

طراحی دکل این لیفتراک به گونه ایست که راننده دید عالی نسبت به برداشت و بالابری بار را مطابق اصول ایمنی داشته باشد

صندلی ارگونومیک این لیفتراک با تنظیمات و فنربندی موجب می شود تا از خستگی و دردهای مفصلی پیشگیری نموده و سهولت در کار وی را ایجاد نماید

مجهز به سیستم های ایمنی متعدد به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به لیفتراک و اپراتور می باشد.

قابلیت نصب انواع دکل از ارتفاع حدود 3 الی 7متر را دارد

قابلیت افزایش امکانات جانبی دستگاه از جمله انواع الحاقیه، تجهیزات ایمنی اضافه، تجهیزات مورد نیاز جهت بکار گیری دستگاه در شرایط خاص و همچنین آسایش بیشتر راننده را دارد

امیدواریم اطلاعات کافی را از مطالب ذکر شده در متن بالا به دست آورده باشید در غیر این صورت با متخصصان ما در این زمینه در ارتباط باشید.

لیفتراک برقی شیبانگ

لیفتراک برقی ایرانی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *