خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی ولوو

لیفتراک برقی ولوو

لیفتراک برقی ولوو

لیفتراک برقی ولوو : شرکت بزرگ و کارآمد لیفتراک برقی در زمینه حمل و نقل و تجارت وسایل سنگین راه سازی  که بسیار موفق است و در زمینه لیفتراک برقی هم بسیار موفق

لیفتراک برقی ولوو

 و با تجربه است و لیفتراک های با ظرفیت های متفاوت  وارد بازار کرده است به جرات می تواند گفت کار خانه ولو سوئد در زمینه لیفتراک برقی بسیار جلو تر از شرکت های دیگر 

است و اولین شرکتی است که محصول را وارد بازار می کند و شرکت های دیگر کپی از تجهیزات آن می کنند و به اسم خودشون تمام می کنند.

طراحی لیفتراک برقی ولوو

مهندسان بسیار موفق  و حرفه دارند که باتوجه به نیاز بازار و شروع به طراحی می کنند لیفتراک برقی ولوو تنها لیفتراکی که صفر تا صد ان را خود ولو و شرکت های زیر مجموعه ولو ساخت می شود و همه قطعات ان هم به نام ولو ثبت می کند لیفتراک برقی ولوو از باطری های بسیار پیشرفته که همزمان فست شارز هم است و قابلیت ذخیره طولانی مدت شارز باطری را دارد و مدت طولانی خالی می شود برای راحتی اوپراتور همه از صندلی های بسیار  راحت و تجهیزات ایمنی بسیار پیشرفت استفاده کرد است.

تکنولوژی پیشرفته لیفتراک برقی ولوو

فرمان این لیفتراک بسیار نرم و با یک انگشت می چرخد و اوپراتور بسیار لذت می برد در رانندگی و کار با لیفتراک برای جک های این لیفتراک از جک های روغنی هیدرولیکی بسیار هوشمند استفاده شد است.

در ظرفیت های بالای این لیفتراک از دکل های متغیر استفاده شد است که برای وزن های سبکتر نسبت به ظرفیت اصلی این لیفتراک استفاده شود  که این برای یک لیفتراک یک امتیاز محصوب می شود. در قسمت موتور ان نیز بسیار روش کار شد است و با دقت و توان بالای و قدرت موتور ان بسیار زبان زد است  و لیفتراک برقی ولوو در نوع خودش بهترین است .

لیفتراک برقی سرد خانه

لیفتراک برقی سهند

لیفتراک نیم برقی نیسان

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *