خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی کت

لیفتراک برقی کت

لیفتراک برقی کت

لیفتراک برقی کت : لیفتراک برقی کت که بسیار پیشرفت و در نوع خود بهترین در بازار شناخت می شود

از تمام تکنولوژی های جدید بهره می برد و نمی توان از آن  ایرادی گرفت زیرا تمام این قطعات لیفتراک برقی کت

با بهترین نوع  قطعات و ساخت با بهترین نوع دستگاه ها  و منتاژ عالی که با ربات های هوشمند و فوق مدرن ساخت می شود.

لیفتراک برقی کت

لیفتراک برقی کت  از موتور بسیار پیشرفت و پر قدرت که همه نیاز های یک لیفرتاک را کامل برآورد می کند که با خود برند کت ساخت می شود و مختص لیفتراک کت است در قسمت جلوی لیفتراک از چرا غ های ال ای دی بسیار پر نور وجود دارد تا در شب هم این لیفتراک کار خود را به نحوه احسنت انجام دهد. در برج های این لیفرتاک از اهن های یک تیکه با ضخامت بالا و قابل اعتماد بودن در حین بار گیری وسایل سنگین  را دارد. در جک های این لیفتراک از جک های روغنی با ضامن وجود دارد که اگر جک روغن خالی کرد و یا شلنگ روغن جک پار شد بار در همان جا در ارتفاع بماند و به زمین برخورد نکند  زنجیر های بالابرند بار در این لیفتراک بسیار مقاوم بود و از فولاد ضد زنگ و لیاژ خوب ساخت شد.

خرید لیفتراک برقی کت

در قسمت ایمنی این لیفتراک  از کپسول اتش نشانی  و  تجهیزات دیگر استفاده می شود در قسمت اوپراتور این لیفتراک از صندلی های برقی و اتوماتیک استفاده می شود. ور در نمایشگر جلوی ان که برای راحتی اوپراتور استفاده شد از صفحه نمایشی 10 ایچی که تمام خطاها و ارور های لیفتراک را به نمایش می گذارد.

درگیربکس لین لیفتراک ها از تکنولوژی جدید که به راحتی دنده لیفتراک جابجا می شود. در قسمت برقی این لیفتراک از باطری های اتمی بسیار پرقدرت استفاده شد است که تمام جریانات برق لیفتراک را جواب می دهد.

لیفتراک برقی ولوو

لیفتراک برقی صنعتی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *