خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی کره ای

لیفتراک برقی کره ای

لیفتراک برقی کره ای

لیفتراک برقی کره ای با استفاده از بهترین و مدرن ترین فناوری های روز دنیا طراحی و تولید شده اند. این مدل لیفتراک، سازگار با محیط زیست بوده و دارای راندمان بارگیری بسیار خوبی می باشد.

  لیفتراک برقی کره ای سری 8FB، مجهز به سیستم بهینه سازی انرژی است. این لیفتراک از باتری به عنوان منبع تغذیه استفاده می کند. پس از اتمام شارژ باتری ها، به راحتی می توانید آن ها را شارژ مجدد کنید و یا با انواع جدید باتری جایگزین نمائید.

اتاقک راننده لیفتراک برقی کره ای به گونه ای طراحی شده است تا حداکثر میدان دید را برای راننده فرآهم کند. ورود به لیفتراک و خروج از آن به راحتی انجام می شود؛ صندلی راننده لیفتراک مطابق با اصول ارگونومی طراحی شده است

لیفتراک برقی کره ای

کارایی لیفترک برقی

لیفتراک برقی سری 8، در مدت زمان بیشتر با  مصرف حداقل انرژی می تواند کار کند. در صورت استفاده صحیح از باتری و شارژ به موقع آن، تا مدت های طولانی تری می توان از این نوع لیفتراک ها استفاده. لیفتراک برقی کره ای سری 8، مجهز به کرد؛ این نوع موتور می تواند راندمان لیفتراک را افزایش دهد

یکی دیگر از امکانات لیفتراک برقی  سری 8، سیستم هشدار شارژ باتری است. هنگامی که سطح شارژ لیفتراک برقی کره ای کم شود، هشدار شارژ روشن می شود و راننده لیفتراک را مطلع می کند. اگر لیفتراک در حالتی که شارژ باتری آن کم است به کار خود ادامه دهد، این سیستم به طور مداوم هشدار می دهد؛ از طرف دیگر، بارگیری در این حالت ممکن است بر روی عملکرد لیفتراک اثر منفی بگذارد.

علاوه بر سیستم هشدار شارژ باتری، لیفتراک برقی  دارای سیستم هشدار سطح مایع داخلی باتری نیز می باشد. این سیستم، اپراتور لیفتراک را از کاهش مایع باتری آگاه می کند. کارایی هشدار سطح مایع باتری، هم به صورت بازرسی ظاهری و هم به صورت تولید صدای زنگ هشدار، سنجیده می شود.

مرکز لیفتراک برقی تهران

لیفتراک برقی آمریکایی

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *