خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی گارانتی دار

لیفتراک برقی گارانتی دار

لیفتراک برقی گارانتی دار

برای خرید لیفتراک برقی گارانتی دار می توانید از مراکز معتبر و رسمی این لیفتراک را تهیه کنید. برای این منظور بهتر است از نمایندگی های معتبر این لیفتراک های برقی را تهیه نمایید.

لیفتراک ها بر اساس نوع سوخت مصرفی به هفت نوع طبقه بندی می شوند. لیفتراک های بنزینی، دیزلی، باتری الکتریکی (برقی)،گازهای طبیعی فشره CNG یا گازهای طبیعی فشرده  LPG  و یا لیفتراک هایی با سوخت ترکیبی در بازار موجود میباشند. لیفتراک های برقی بیشتر در حمل بارهای سنگین بین قفسه ها در کارخانه ها و محیط های صنعتی کاربرد دارند.

لیفتراک برقی گارانتی دار

ویژگی های لیفتراک برقی گارانتی دار

از ویژگی های لیفتراک برقی کم صدا بودن، و عدم الودگی محیط به دلیل اینکه با انرژی برق کار میکند، می باشد. لیفنراک های برقی از نظر وزن نسبت به سایر لیفتراک ها سبکتر می باشند در نتیجه حمل انها در مناطق مختلف راحتر میباشد. یکی از معایبی که لیفتراک برقی دارد محدود بودن انها در استفاده میباشد.

به دلیل برقی بودن باطری ان نمیتوان از این لیفتراک ها بطور مداوم در فضای باز استفاده کرد. لیفتراک های برقی بر روی سطوح شیبدار هم قابل استفاده هستند بطوری که سیستمی بر روی ان نصب شده که از لغزش ان جلوگیری میکند.

برای خرید لیفتراک برقی به نکات زیر توجه نمایید:

برای خرید لیفتراک باید به نکته مهمی توجه کنید. اینکه یفتراکی که میخواهید خریداری کنید قرار است چند تن بار را حمل و یا جابه جا کند؟ لیفتراک برقی عموما به دلیل سبک بودن و کوچک بودن ظرفیت کمی از بار را جابه جا میکنند که این ظرفیت در حدود 4 تن می باشد.

دکل های لیفتراک برقی به گونه ای طراحی شده تا اپراتور دید کافی نسبت به حمل بار را داشته باشد تا سرعت انجام کار و بازده کار به حداکثر برسد.

در خرید لیفتراک برقی سعی شود از نمایندگی های معتبر انجام شود تا بتوانید از خدمات پس از فروش ان استفاده کنید. هر لیفتراکی پس از یک دوره کار و استفاده نیاز به بازرسی از طرف شرکت مربوطه دارد همچنین تامین قطعات مورد نیاز و خدمات گارانتی از مهمترین دلایل میباشد.

لیفتراک برقی FRC

لیفتراک برقی دستی

لیفتراک دیزل مکسیمال

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *