خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی zowell

لیفتراک برقی zowell

توان زیاد لیفتراک برقی zowell  و همچنین رانندگی راحت باعث شده تا کار کردن با این لیفتراک احساس خستگی کمتری داشته باشید. ایمنی لیفتراک برقی zowell بسیار بالا می باشد به طوری که در بالای سر اپراتور حفاظ محکمی تعبیه شده است تا از برخورد اجسام سنگین و یا اشیا به اپراتور جلوگیری کند.

 کمربند ایمنی موجود در صندلی بدن اپراتور را به شکل مناسب بر روی صندلی قرار می دهد. لاستیک های  به کار رفته در لیفتراک برقی zowell بسیار پهن می باشد. این پهن بودن تا لاستیک ها باعث می شود پایداری لیفتراک بسیار بالا برود و دستگاه ایمنی بیشتری داشته باشد و در زیر بار های سنگین خطر چپ کردن کمتری داشته باشد.

لیفتراک برقی zowell جدید سری FE دارای یک سیستم کامل AC، کنترل عملکرد عالی و تکنولوژی کاهش صدای عالی است. 70٪ از کل وسیله نقلیه به منظور اطمینان از اینکه وسیله نقلیه امن تر، قابل اطمینان تر و راحت تر در کارایی کارآمد است، ساخته شده است.

ویژگی های لیفتراک برقی سری FE شرکت zowell

  • پر قدرت و رانندگی راحت با کمترین خستگی.
  • محفاظ محکم سر لیفتراک برقی سری FE شرکت zowell  اپراتور را خوب محافظت میکند.
  • لاستیکهای پهن این لیفتراک برقی zowell باعث استحکام و پایداری بالاتر دستگاه و ایمنی بیشتری
  • صندلی این لیفتراک برقی zowell دارای سنسور های حضور راننده که باعث افزایش ایمنی دستگاه
  • سیستم کاملا AC که باعث عملکرد عالی و عمر طولانی موتور بدون نیاز به تعمیر
  • پنل محافظ و تعویض آسان باطری لیفتراک برقی از بغل
  • سرعت و عکس العمل  سریع در زمان حمل بار ، ظرفیت حمل کامل بار با سرعت 15 کیلومتر بر ساعت
  • توانایی حرکت با بار کامل بر روی شیب 15 درصد و با سرعت 4 کیلومتر بر ساعت

اهمیت استفاده از لیفتراک برقی zowell

همچنین پهن بودن زیاد تایر سطح تماس بیشتری بین زمین و تایر ایجاد می کند که خود باعث لغزندگی کمتر و تعادل در حرکت میشود.سرعت حمل بار سریع این لیفتراک برقی باعث شده تا روزانه حجم زیادی از بار جا به جا شود. سرعت این نوع لیفتراک 15 کیلومتر بر ساعت میباشد.

محل قرارگیری باطری در این لیفتراک برقی در بغل آن می باشد که تعویض اسانتری را ایجاد می کند.بر روی صندلی راننده سنسورهایی قرار دارد که حضور راننده بر روی لیفتراک را اعلام میکند. این کار برای افزایش ایمنی لیفتراک میباشد.

ویژگی های مثبت این لیفتراک برقی

لیفتراک برقی zowell میتواند بر روی شیب 15 درصد با حمل بار کامل حرکت کند. صدای موتور این مدل از لیفتراک برقی بسیار پایین میباشد  و الودگی کمی تولید میکند که این ویژگی باعث میشود در محیط هایی که نیاز است ارام و بی سروصدا باشد و بهداشت محیط از اهمیت بالای برخوردار است استفاده شود.

همچنبن عمر طولانی موتور و تعمیر و نگه داری کم ان از ویژگی های دیگر لیفتراک برقی zowell می باشد. این نوع لیفتراک دارای شعاع چرخش مناسبی می باشد که مناسب برای فضاهایی می باشد که باریک هستند.

بیشتر بخوانید: قیمت لیفتراک برقی

فروش

شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد وارد کننده و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف. با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری لیفتراک برقی ،. ریچتراک برقی ، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در زمینه تامین و فروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف  با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.