خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی zowell

لیفتراک برقی zowell

لیفتراک برقی zowell

توان زیاد لیفتراک برقی zowell  و همچنین رانندگی راحت باعث شده تا کار کردن با این لیفتراک احساس خستگی کمتری داشته باشید. ایمنی لیفتراک برقی zowell بسیار بالا می باشد به طوری که در بالای سر اپراتور حفاظ محکمی تعبیه شده است تا از برخورد اجسام سنگین و یا اشیا به اپراتور جلوگیری کند.

همچنبن کمربند ایمنی موجود در صندلی بدن اپراتور را به شکل مناسب بر روی صندلی قرار می دهد. لاستیک های  به کار رفته در لیفتراک برقی zowell بسیار پهن می باشد. این پهن بودن تا لاستیک ها باعث می شود پایداری لیفتراک بسیار بالا برود و دستگاه ایمنی بیشتری داشته باشد و در زیر بار های سنگین خطر چپ کردن کمتری داشته باشد.

لیفتراک برقی zowell

اهمیت استفاده از لیفتراک برقی zowell

همچنین پهن بودن زیاد تایر سطح تماس بیشتری بین زمین و تایر ایجاد می کند که خود باعث لغزندگی کمتر و تعادل در حرکت میشود.سرعت حمل بار سریع این لیفتراک برقی باعث شده تا روزانه حجم زیادی از بار جا به جا شود. سرعت این نوع لیفتراک 15 کیلومتر بر ساعت میباشد.

محل قرارگیری باطری در این لیفتراک برقی در بغل آن می باشد که تعویض اسانتری را ایجاد می کند.بر روی صندلی راننده سنسورهایی قرار دارد که حضور راننده بر روی لیفتراک را اعلام میکند. این کار برای افزایش ایمنی لیفتراک میباشد.

ویژگی های مثبت این لیفتراک برقی

لیفتراک برقی zowell میتواند بر روی شیب 15 درصد با حمل بار کامل حرکت کند. صدای موتور این مدل از لیفتراک برقی بسیار پایین میباشد  و الودگی کمی تولید میکند که این ویژگی باعث میشود در محیط هایی که نیاز است ارام و بی سروصدا باشد و بهداشت محیط از اهمیت بالای برخوردار است استفاده شود.

همچنبن عمر طولانی موتور و تعمیر و نگه داری کم ان از ویژگی های دیگر لیفتراک برقی zowell می باشد. این نوع لیفتراک دارای شعاع چرخش مناسبی می باشد که مناسب برای فضاهایی می باشد که باریک هستند.

قیمت لیفتراک برقی

لیفتراک برقی گارانتی دار

لیفتراک برقی FRC

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *