خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک نیم برقی نیسان

لیفتراک نیم برقی نیسان

لیفتراک نیم برقی نیسان

لیفتراک نیم برقی نیسان: امروز با توجه به نیاز بیشتر شرکت ها به لیفتراگ های کوچک و بزرگ هم از نظر  ظرفیت بار و هم از نظر عرض طول خود لیفتراک برقی  بسیار اهمیت دارد و بخاطر همین شرکت بزرگ نیسان با توجه به زمینه قوی در حمل و نقل کوشید در این عرصه بزرگ رقابتی عقب نماند و با توجه به نیاز لیفتراک شرکت نیسان هم این محصول را با کیفیت بسیار بالابرای  مشتریان خود فراهم کرد که در سه مدل  شروع به ساخت کرد است

  • لیفتراک برقی
  • لیفتراک شارژی
  • لیفتراک دیزلی

که در تمام مدل های بالا از تکنولوژی های بسیار پیشرفت در زمینه لیفتراک استفاده شد است که در بعضی از نوع لیفتراک ها از موتور بسیار قوی و پر قدرت کاتر پیلار امریکا استفاده شد و از باطری بسیار عالی ژاپنی استفاده است که بسیار در وع خود عالی وقوی است. نکته شایان ذکر این است که در لیفتراک های برقی نیسان از باطری های با آمپر بالا و فست شارز استفاده شد است تا هم زودتر شارز شوند و اینکه مدت استفاده از آن بسیار بالا است و در هزینه و نگه داری این نوع لیفتراک ها بسیار مقرون به صرف است.

لیفتراک برقی نیسان

خرید و فروش لیفتراک نیسان

در قسمت دکل آن هم از فولاد بسیار محکم که با تکنولوژی جدید آب دید و ساخت شد بسیار محک است و از جک های بسیار قوی ساخت. خود نیسان استفاده شد است.

در قسمت موتور یا قلب تپنده لیفتراک برقی نیسان از موتور بسیار قوی و کم مصرف که دوست دارد محیط زیست است استفاده شد است و در اتفاع دکل آن ها از 5/2 تا 7 متر وجود دارد که بستگی به تناژ باری آن نیز دارد. در قسمت فرمان آن نیز از تکنولوژی فرمان برقی استفاده شد است.

تا راحت تر آن را کنترل کرد و در ظاهر آن نیز شرکت نیسان کوشید که متماز باشد و برند خود آن باشد

مینی لیفتراک برقی

لیفتراک برقی آلمانی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *