خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک های برقی هلی

لیفتراک های برقی هلی

لیفتراک های برقی هلی

لیفتراک  های برقی هلی:  اگر بخواهی  از تاریخچه شرکت بزرگ هلی اشاره کنیم باید به کار های شایانی که برای حمل ونقل و صنعت کرده است.

اشاره کرد محصولات شرکت هلی لیفتراک برقی ، و بسیاری دیگر از ادبات و وسایل معدنی و انواع ماشین های برقی این مجموعه اشاره کرد.

و نکته مهم این شرکت این است که برای شرکت های دیگر معتبر هم کار های انجام می دهند مانند شرکت بزرگ و معتبر ایسوزو که گیربکس ماشین های برقی این شرکت را تولید می کند اشاره کرد.

شرکت هلی  تولید کنند انواع لیفتراک های برقی و دیزلی و شارژی با ظرفیت های گوناگو مانند5/1 تن 2 تن 5 تن 5/3 تن اشاره کردکه با گارانتی و همراهی خوب شرکت درامیخت شده است.

لیفتراک های برقی هلی

فروش و تعمیر لیفتراک های برقی هلی

در طراحی لیفتراک برقی هلی از جک های بالابر ایتالیای از نو دی سی و و از نمایشگر دیجیتالی چند منظور هبرای کاش خطرات و خرابی لیفتراک استفاده میشود در طراحی دکل های لیفتراک برقی  هلی از دکل های  دومرحله ا وسه مرحله باتوجه به ظرفیت بار استفاده می شود.

که کارهارا به سهولت انجام می دهد درساخت انواع لیفتراک های شرکت هلی ازموتور های سوخت  بنزینی ؛ گازوئیلی ، گازی ، برقی استفاده می شود که هرکدوم انها از موتر مخصوص و توان قدرت مختلف استفاده می شود که برای کار های گوناگون طراحی می شود شایان ذکر است که برای راحتی از محصولات هلی  شرکت هلی در کل کشور ایران در هر استانی یک نماینده فروش وتعمیرات دارد که نیاز مشتری را پاسخ گو باشند. در طراحی ساخت و اجرا لیفتراک برقی از تکنولوژی های جدید بازار استفاده شد است که بهترین باشد و از رقبا عقب نماند در قسمت بدنه از الیاژ بسیار محکم وسبک استفاده شد است.

تا در سر بالای هاو در مسافت طولانی  مصرف آن پایین باشد و به بهترین شکل عمل کند.

لیفتراک برقی هیوندای

فروش لیفتراک برقی کوماتسو

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *