خانه / استاکر برقی / مزیت های استفاده از استاکر برقی در انبار داری 

مزیت های استفاده از استاکر برقی در انبار داری 

مزیت های استفاده از استاکر برقی در انبار داری یکی از مهمترین نکات.در استاکر برقی دستگاهی ایده ال برای حمل و نقل کالاهای بسته بندی شده.در فروشگاهها یا انبارهای کوچک می باشند. این دستگاهها جایگزین روش های سنتی جابه جایی بار در انبارها هستند . هدایت و کنترل استاکر برقی بسیار ساده است.و کار کردن با آن مهارت خاصی ندارد . این تجهیزات در برند های مختلف  در بازار موجود می باشد . که برای خرید آن ها می توان به نمایندگی های معتبر فروش استاکر برقی مراجعه کرد .

استفاده از یک استاکر برقی که متناسب با نوع کسب و کار شما باشد.نه تنها موجب سرعت بخشیدن به امور انبار داری می شود.بلکه امنیت بار و همچنین کارگران را نیز تامین می کند . کارخانه های تولید کوچک که حجم محصولات آن ها کم است. تمایل دارند از یک استاکر برقی برای جا به جایی بار استفاده کنند. خرید تجهیزات بارگیری نظیر لیفتراک ها برای این نوع کاربری مقرون به صرفه نیست .

مزیت های استفاده از استاکر برقی در انبار داری  چیست ؟

علاوه بر استاکر برقی تجهیزات متنوع دیگری در بازار موجود می باشد . که برای حمل و نقل بار با وزن حداکثر 1 تن مناسب می باشند . پالت تراک ها و بالابر ها دونوع رایج این تجهیزات هستند. اما دستگاههای استاکر برقی از محبوبیت ویژه ای در صنایع برخوردار می باشند . خمل و نقل ایمن بار ، کنترل آسان ، امکان حرکت در محیط های کم وسعت ،تنوع کاربری و تجهیزات ساده ،مهم ترین مزایای انواع استاکر برقی هستند . استاکر برقی از نیروی باطری به عنوان منبع انرژی استفاده می کند .بنابراین نگهداری و شارژ به موقع باطری دستگاه می تواند طول عمر آن را افزایش دهد .

ویژگی های فنی دستگاه استاکر برقی

همانند سایر تجهیزات باربری ،استاکر برقی نیز از قسمت های مختلفی تشکیل شده است . هر کدام از این بخشها یک وظیفه معین برعهده دارند .استاکر برقی مجهز به یک دسته یا اهرم کنترل است. که دکمه های تنطیمات و هدایت دستگاه برروی آن تعبیه شده اند . به منظور بالا بردن و یا پایین آوردن کالامی توان از قسمت مخصوص روی اهرم استفاده کرد .

اپراتور استاکربرقی موظف است در هر دوره میزان شارژ باطری دستگاه را کنترل کند . چنانچه به طور تصادفی شارژ باطری تمام شود به راحتی می توان آن را شارژ کرده و به بارگیری خود ادامه دهید . از این دستگاهها می توانید در تمام موقعیت های کاری ،حتی در راهروهای اداره ها یا فروشگاه های زنجیره ای بسیار بزرگ استفاده کنید .

استاکر برقی با استفاده از تکنولوژی و فناوری روز دنیا و مطابق با اصول مهندسی طراحی و تولید می شود . طراحی بسیار ساده اما کاربردی این دستگاه ،استفاده از آن برای افراد تسهیل نموده است .انواع استاکر برقی به تعمیرات اساسی نیاز ندارد و هزینه تعمیرات و نگهداری ان بسیار پایین است . شاحک های استاکر برقی از فولاد مقاوم ساخته شده اند و تحمل وزن کالا ها را داشته و از واژگونی آن ها جلوگیری می کنند.

چگونه یک استاکر برقی را خریداری کنیم ؟

پس از آنکه مشخصات کامل استاکر برقی را مطالعه کردید ، نوبت به انتخاب یکی از مدل های این دستگاه ها می رسد . بهترین راه برای خرید استاکر برقی ، مراجعه به نمایندگی های معتبر فروش این تجهیزات است . یک مرکز نماینگی وظیفه دارد مشتریان را در انتخاب یک دستگاه مناسب راهنمایی کند .شرکت پاسارگاد لیفتر با تکیه بر دانش تخصصی و بکارگیری کادری مجرب آماده ارائه خدمات مشاوره و فروش انواع استاکر برقی به خریداران گرامی می باشد .

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.