خانه / لیفتراک برقی / موتور لیفتراک برقی

موتور لیفتراک برقی

موتور لیفتراک برقی

موتور لیفتراک برقی پر قدرت AC با کارای بالا و قدرت زیاد و امنیت فوق العاده خوب و مدت استفاده بالا و صدای کم و هزینه و نگه داری لیفتراک را کاهش می دهد.در موتور لیفتراک برقی یک نوع سیستم هشدار وجود دارد که این سیستم باعث می شود از بروز احتمالی حطران و آسیب های جدی در حین کار  با لیفتراک کاسته شود و به موقع به اپراتور خبر می دهد.

در موقع کاستی و کم شدن شارژ باطری مقعی که باطری توان  روشن نگه داشتن موتور را ندارد. با استفاده از چراغی که در صفحه جلوی راننده لیفتراک است نمایش داد می شود تا راننده بدانن که شارژ لیفتراک برقی توان ادامه کار را ندارد. دقیقا مثل چراغ بنزین ماشین عمل می کند که یه توان معینی را می تواند راه برود در موتور لیفتراک برقی از تکنولوژی های جدیدی استفاده شده است که مصرف برق پایین راندمان بالا و تعمیرات راحت و کم هزینه را به همراه دارد.

موتور لیفتراک برقی

ترمز های لیفتراک برقی

در موتور لیفتراک برقی از ترمز های ایرودینامیکی استفاده شده است که راحتی وایمنی لیفتراک را برای افراد به ارمغان بیاورد. کاربرد لیفتراک برقی برای انبار های سقف بسته شده و محدود بسیار عالی و پر کاربرد است زیرا الودگی فسیلی و صدای دیزلی را ندارد و کم صدا و  پرتوان عمل می کند.

انواع موتور لیفتراک برقی

موتور لیفتراک برقی در دو مدل به بازار ارائه می شود که در دو نوع 3 چرخ و 4 چرخ با توان های مختلف و ارتفاع دکل عرضه می شود که هر شرکت وارد کننده ای با گارانتی های مختص خود روانه بازار می کند. در گیربکس اتوماتیک این لیفتراک برقی از تکنولوزی های هوشمند  لحظه ای استفاده می شود که در کسری از ثانیه سرع را افزایش و کم می کند.

در موقع روشن کردن این لیفتراک برقی حتما باید ترمز دستی را بالا کشید و نکته جالب در این است که این لیفتراک های برقی در وقتی که روشن و بدون حرکت هستن اتومات خاموش شد تا شارژ موتور بیهود استفاده نشود.

لیفتراک 3 تن برقی

لیفتراک برقی FRC

لیفتراک دیزل مکسیمال

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *