خانه / استاکر برقی / مینی استاکر برقی

مینی استاکر برقی

مینی استاکر برقی

مینی استاکر برقی:  بعضی مینی استاکر برقی را همان استاکر دستی نیز می نامند که این یک اشتباه است زیرا در  استاکر های مینی از توان و قدرت مکانیکی استفاده می شود و اینکه تقریبا خودکار است اما در استاکر های دستی همه چی دستی یعنی برای حرکت و یابالابر آن از دست استفاده می کندد که در استاکر های مینی این قضیه فرق می کند.

در استاکر های مینی حد اقل توان آن 500 کیلو است که با یه جعبه دنده کوچک برای جابجای و یا بلند کردن از ان استفاده می شود.

قابل ذکر است که برای ساخت دکل های ارتفاع آن از تیر آهن استفاده می کنند و شیر های تخیله روغن جک بالابر به صورت شیر فلکه ای می باشد  که باعث شد دستگاه کاملا ساد اما پر کاربرد باشد و در همه زمینه ها همراه ما بوده است از نکات بسیار خوب ان کوچکیو وزن پایین و خرابی کم ان است که کار رابرای ما راحت تر کرده است در بعضی از این مینی استاکر ها که با تکنولوزی روز همپا است بوسیله کنترل از راه دور  هدایت می شود که اوپراتور آن را کنترل می کند.

مینی استاکر برقی

مشخصات مینی استاکر

شاخک های استاکر مینی قابلیت تنظیم شدن را دارد که بستگی به نوع کاری که می خواهید انجام دهید متغیر است.

در بالابردن بار در استاکر مینی بسیار سریع تر و راهتر از استاکر های دیگر است زیرا با پمپ قوی روغن این کار انجام می شود. در قسمت ترمز هم با استفاده از ترمز های پایی بسیار باقدرت نگه داشتن استاکر برقی را راحت تر و بهتر کرده است.فقط در هنگام استفاده از استاکر مینی باید حتما توان آن را دید . بار اضافی به ان نزنیم. زیرا باعث ترکیدن پمپ روغن و یا سرنگونی مینی استاکر و حتی خرابی  بار می شود. و ممکن صدمات جانی در بر داشت باشد.

فروش لیفتراک برقی کوماتسو

استاکر برقی ایتالیایی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *