خانه / استاکر برقی / ویژگی های استاکر برقی

ویژگی های استاکر برقی

ابتدا باید یک ویژگی های استاکر برقی را اشاره نمود. که درسیستم ترمز این استاکر قرار دارد. که در هنگام ترمز گرفتن انرژی حرکتی را به انرژی الکتریکی در باطری ذخیره می کند.

یکی از مهم ترین ویژگی های استاکر برقی مانور .راحت این وسیله در فضا های تنگ و مکان هایی است. که قسمت. فرمان پذیری استاکر برقی نیز باید منحصر به فرد دانست. زیرا در نبود اتاقک یا کابین راننده باید فرمان تیز و دور زدن درجای داشت باشد. که بتوان راحت تر از آن  استفاده کرد.

استاکرهای برقی معمولا در جاهای که لیفتراک نمی توانند. برود و فضای کوچکی دارد استفاده می شود. که در بعضی از این استاکرها تا 7/4 متر ارتفاع را شامل می شود. استاکرهای برقی مانند لیفتراک از توان های مختلفی بهره می برند.

ویژگی های استاکر برقی

علائم باطری

در قسمت قلب تپنده این استاکر ها از موتور های  َac و DC استفاده می شود. که از یک باطری پر قدرت استفاده می شود. که با هر بار شارژ حدود 5 ساعت مدام می شود. از این استاکره استفاده کرد.

استاکرها  2 نوع هستن سکو دار و غیر سکو دار  اشاره کرد. سکو دار یعنی یک نفر ایستاده می تواند. همراه استاکر برود اما غیر سکو دار باید باپای خود دنبال آن برود.

تعدادی از تجهیزات استاکر ها

  • نمایشگر تخصصی اطلاعات که شامل شارز باطری سرعت استاکر زمان سرویس دهی و ارورهای ان اشاره کرد.
  • سیستم ترمز در زمان پارک استاکر که همون ترمز دستی عمل می کند.
  • کلید خاموش اضطراری
  • استاکر سکو دار ها ایمنی راننده
  • حرکت های خاص در نقاط محدود توسط کلید مخصوص این کار علائم باطری

قابلیت دسترسی به تمام تجهیزات در زمان تعمیرات استاکر

در استاکر های سکو دار که در قسمت پشت ان یک صفحه تا شوند. طراحی شد تا رانند و مسول راه بر ان بتواند روی ان باایستد. و راحت تر دستگاه را هدایت کند.

تعمیرات و ظرایب خرابی استاکر نسبت به لیفتراک کم تر و بهین تر است. اما باید این دانست که هیچ وقت جای یک لیفتراک را نخواهد گرفت.

فروش

شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد وارد کننده.و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف.با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری.لیفتراک برقی ،ریچتراک برقی، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی.در زمینه تامین وفروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *