خانه / استاکر برقی / استاکر برقی نفربر

استاکر برقی نفربر

استاکر برقی نفربر : با نصب یک کابین نرده ای بر روی استاکر تلسکوپی، می‌توان از آن به عنوان نفربر نیز استفاده کرد.

  • ارتفاع تا ۴ متر قابل ساخته
  • با ظرفیت ۳۰۰ کیلو یک تا دو نفر
  • قابل استفاده برای سرویس وسایلی مانند کولر و تعویض لامپ، که در ارتفاع قرار دارد
  • چرخ ها در سه مدل تفلن، پلی اورتان و چدن
  • رنگ کوره ایی
  • جک هیدرولیک و پاوریونیت استاکر های برقی ایران یدک کاملاً بازشو بوده و به راحتی قابل تعمیر می باشد

دو عدد جک دستی برای تعادل بیشتر روی این دستگاه نصب میگردد که استفاده کنند موظف است قبل استفاده از استاکر نفربر، جک های دستی آن را کاملا ببندد.

نوع کاربری در چهار حالت قابل ساخت می باشد.

  • برقی
  • دستی برقی
  • شارژی

برای ایمنی دستگاه و کارگرانی که از استاکر برقی استفاده میکنند ، تمام استاکر های برقی ایران یدک با برق تک فاز تولید میگردد

علت اصلی این است که سیم سیار های سه فاز فوق‌العاده خطرناک می باشد و در صورتی که زیر چرخ های استاکر زخمی شود یا دچار پارگی شود ، بسیار برای کارگرانی که از این دستگاه استفاده می‌کنند خطر ناک می‌باشد.

ساختار یک استاکر برقی نفربر

ساخار استاکر برقی نفر بر که نمونه ای از ماشین آلات انبارداری  است عموماً ساختار یکسانی دارند. وجود دو شاخک بلند که قرار است در حفره های پالت قرار گیرند و یک سیستم عموماً هیدرولیکی که یا با نیروی دست و یا توسط یک سیستم موتوری می‌ تواند این شاخک‌ ها را بالا و پایین ببرد. استاکر هم کم و بیش دارای چنین ساختاری است.

دو شاخک، یک ستون ریلی شکل که شاخک ها در آن جا به جا می‌شوند، بدنه ی اصلی که شاخک ها به همراه ستون ها سوار بر آن هستند، اهرم که توسط اپراتور تحت کنترل در می آید و جایگاه اپراتور. در آخر سیستم هیدرولیکی که ممکن است دستی و یا برقی باشد.

شاخک های استاکر به راحتی و کاملا تحت کنترل توسط اپراتور در زیر بار قرار گرفته و سپس به کمک اهرمی که در اختیار اپراتور است، بار ها به سهولت بالا و پایین خواهند شد. ویژگی هایی مانند تنظیم شاخک های استاکر در ابعاد و اندازه های مختلف و متناسب با نوع بار از جمله نکات قابل تحسین در این وسیله از ماشین آلات انبارداری می باشد. حرکت شاخک ها نیز توسط دکمه هایی که بدون اهرم کنترل تعبیه شده ‌اند، صورت می پذیرد.

مزایای استفاده از استاکر برقی نفربر

لیفتراک ها بسیار بزرگ هستند و در عین حال صدای بسیاری تولید می ‌کنند. پس در محیط های کوچک و یا خیلی حساس به صدا کارآمد نیستند. جک پالت ها توان پایینی دارند و در عین حال فاقد ویژگی های انبارداری و قفسه چینی هستند. چرا که ماکزیمم ارتقاء شاخک‌ های آنها تا حدود ۲۰ سانتی متر است.

اگر بخواهیم ویژگی‌ های مطلوب هر دو دستگاه لیفتراک و جک پالت را همراه هم داشته باشیم، در عین حال از خصایص منفی آنها رهایی پیدا کنیم، چاره ‌ای نیست جز استفاده از یک استاکر نفربر. استاکر نفربر از جمله ماشین‌آلات انبار داری است که در عین سکوت می تواند بار های بسیار سنگینی را جا به جا کند و در عین فرمان پذیری بالا خاصیت انبارداری و قفسه بندی را در فضا های کوچک به همراه داشته باشد.

سهولت کار در استفاده، قیمت بسیار پایین تر نسبت به لیفتراک، توان مناسب در بسیاری از بار ها، هزینه‌ های پایین نگهداری، خرابی ‌های کمتر و راحتی برای اپراتور در عین امنیت کامل بار، از جمله دیگر ویژگی های قابل ذکر برای استاکر می باشد.   این حجم از ویژگی های جذاب و در عین حال کاربردی باعث شده است که استفاده از استاکر در صنایع روند رو به رشدی را داشته باشد. این روند رو به رشد را می توان به خوبی در صنایع داخلی نیز مشاهده کرد.

قیمت فروش

شرکت پاسارگاد لیفتر وارد کننده و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف است. با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری لیفتراک برقی ، ریچتراک برقی ، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در زمینه تامین و فروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف  با برندهای معتبر جهانی میباشد.

 

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.