خانه / استاکر برقی / استاکر دهان باز

استاکر دهان باز

استاکر دهان باز : استاکر دهان باز برای پالت های باز کاربرد دارد. البته توانایی جا به جایی پالت های بسته را نیز دارد و با توجه به عرض بیشتر تعادل بهتری دارد ولی این دستگاه فضای بیشتر اشغال میکند. جا به جایی آن هم یکم سخت از استاکر معمولی می باشد.

این محصول به چهار حالت قابل ساخت می باشد:

 • دستی
 • برقی
 • دستی برقی
 • شارژی

 ویژگی های استاکر دهان باز

ویژگی های استاکر دهان باز به شرح ذیل می باشد:

 • ارتفاع بالابری ۱۷۰ سانتیمتر تا ۴ متر که هرچه قدر ارتفاع بیشتر شود ظرفیت دستگاه کمتر می شود.
 • زمانی که ارتفاع دستگاه از ۱۷۰ سانتیمتر بیشتر شود تبدیل به استاکر تلسکوپی میشود.
 • قابلیت ساخت به حالت های سفارشی برای کاربرد های خاص
 • ظرفیت یک تن، دو تن و سه تن و مدل دو تن سفارشی
 • چرخ ها در سه مدل تفلن، پلی اورتان و چدن
 • رنگ کوره آیی
 • جک هیدرولیک و پاوریونیت استاکر های برقی ایران یدک کاملاً بازشو بوده و به راحتی قابل تعمیر می باشد

برای ایمنی دستگاه و کارگرانی که از استاکر برقی استفاده می کنند. تمام استاکر های برقی ایران یدک با برق تک فاز تولید می گردد.

علت اصلی این است که سیم سیار های سه فاز فوق‌العاده خطرناک می باشد.  در صورتی که زیر چرخ های استاکر زخمی شود یا دچار پارگی شود، بسیار برای کارگرانی که از این دستگاه استفاده می‌کنند خطر ناک می‌باشد.

استاکر دهان بازساختار استاکر دهان باز بصورت زیر می باشد

ماشین آلات انبارداری عموماً ساختار یکسانی را دارا هستند. وجود دو شاخک بلند که قرار است در حفره های پالت قرار گیرند. یک سیستم عموماً هیدرولیکی که یا با نیروی دست و یا توسط یک سیستم موتوری می‌ تواند این شاخک‌ ها را بالا و پایین ببرد.

استاکر دهان باز هم کم و بیش دارای چنین ساختاری است. دو شاخک، یک ستون ریلی شکل که شاخک ها در آن جا به جا می‌شوند. بدنه ی اصلی که شاخک ها به همراه ستون ها سوار بر آن هستند. اهرم که توسط اپراتور تحت کنترل در می آید و جایگاه اپراتور. در آخر سیستم هیدرولیکی که ممکن است دستی و یا برقی باشد. شاخک های استاکر به راحتی و کاملا تحت کنترل توسط اپراتور در زیر بار قرار گرفته و سپس به کمک اهرمی که در اختیار اپراتور است. بار ها به سهولت بالا و پایین خواهند شد.

ویژگی هایی مانند تنظیم شاخک های استاکر در ابعاد و اندازه های مختلف و متناسب با نوع بار از جمله نکات قابل تحسین در این وسیله از ماشین آلات انبارداری می باشد. حرکت شاخک ها نیز توسط دکمه هایی که بدون اهرم کنترل تعبیه شده ‌اند، صورت می پذیرد.

مزایای استفاده از استاکردهان باز چیست؟

مزایای استفاده از استاکر دهان باز : لیفتراک ها همانطور که میدانید بسیار بزرگ هستند و در عین حال صدای بسیاری را تولید می ‌کنند. پس در محیط های کوچک و یا خیلی حساس به صدا کارآمد نیستند. جک پالت ها توان پایینی دارند و در عین حال فاقد ویژگی های انبارداری و قفسه چینی هستند. چرا که ماکزیمم ارتقاء شاخک‌ های آنها تا حدود ۲۰ سانتی متر است. اگر بخواهیم ویژگی‌ های مطلوب هر دو دستگاه لیفتراک و جک پالت را همراه هم داشته باشیم، در عین حال از خصایص منفی آنها رهایی پیدا کنیم، چاره ‌ای نیست جز استفاده از یک استاکربرقی.

استاکر برقی از جمله ماشین‌آلات انبار داری است که در عین سکوت می تواند بار های بسیار سنگینی را جا به جا کند و در عین فرمان پذیری بالا خاصیت انبارداری و قفسه بندی را در فضا های کوچک به همراه داشته باشد. سهولت کار در استفاده، قیمت بسیار پایین تر نسبت به لیفتراک، توان مناسب در بسیاری از بار ها، هزینه‌ های پایین نگهداری، خرابی ‌های کمتر و راحتی برای اپراتور در عین امنیت کامل بار، از جمله دیگر ویژگی های قابل ذکر برای استاکر دهان باز می باشد.

این حجم از ویژگی های جذاب و در عین حال کاربردی باعث شده است که استفاده از استاکر در صنایع روند رو به رشدی را داشته باشد. این روند رو به رشد را می توان به خوبی در صنایع داخلی نیز مشاهده کرد.

استاکر، وقتی یک لیفتراک را کوچک می کنند

تفاوت لیفتراک و استاکر برقی: خیلی از ما تا به حال لیفتراک را دیده‌ ایم و بار ها اسم آن به گوشمان خورده است. لیفتراک قطعاً یک وسیله ی آشنا در فضا های صنعتی و تجاری و انبارداری است. یک ماشین در سایز های کوچک تا بزرگ به جهت حمل بار ها با تناژ بالا در جهت اهداف صنعتی یا انبارداری.

اما آیا تا به حال فکر کرده ‌اید که بشود این ماشین بزرگ و پر زور را تا آنجا کوچک نمود که چیزی شبیه به یک اسباب‌ بازی بشود، در دستان فردی که می‌ خواهد بار های چند تنی را با آن جا به جا کند؟ بله، امروزه یک چنین ماشینی را ساخته اند.

استاکر دهان باز همان لیفتراک کوچکی است که در عین کوچکی، قدرت یک لیفتراک را همراه دستان شما خواهد کرد. استاکر ها از لحاظ ساختاری بسیار شبیه به لیفتراک هستند، در ابعادی بسیار کوچک تر و البته ضعیف تر. یک جور هایی محصولی است از آمیخته شدن جک پالت با ساختار لیفتراک.

استاکر ها شاید همان جک پالت ها باشند که می‌ توانند بار ها را در ارتفاع بسیار بیشتری بالا ببرند. یعنی علاوه بر وظیفه ی حمل و نقل بار ها، ویژگی های انبارداری نیز دارند. از این رو است که استاکر دهان باز را در ردیف ماشین آلات انبارداری طبقه‌ بندی می ‌کنند. از استاکر ها بیشتر در فروشگاه ها، کارخانجات با تولید محصولات کوچک، انبار ها و در کل جا به ‌جایی و انبارداری بار ها تا وزن ۳ تن مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت فروش

شرکت پاسارگاد لیفتر  وارد کننده و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف. با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری لیفتراک برقی ، ریچتراک برقی ، محصولات استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در زمینه تامین و فروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف  با برندهای معتبر جهانی میباشد.

 

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.