خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی فیات

لیفتراک برقی فیات

مزایای استفاده از لیفتراک ها بر هیچکس پوشیده نیست. شما با استفاده از یک لیفتراک درجه یک مثل لیفتراک برقی فیات ، از صرف هزینه های گسترده برای استخدام نیرو های انسانی و خرید لیفتراک برقی پر هزینه و کم کاربرد جلوگیری کنید.

لیفتراک برقی فیات

لیفتراک برقی فیات با دارا بودن بهترین کیفیت و بالاترین بازدهی . در بین محصولات و لیفتراک های موجود در بازار ، به شما این امکان را می دهد . که نهایت استفاده را از محصول خود ببرید.

وقتی که لیفتراک برقی فیات را انتخاب می کنید . می توانید یک محصول کامل و به صرفه را در اختیار داشته باشید . لیفتراک برقی فیات با دارا . بودن یک شاژر بسیار قوی این امکان را به شما می دهد . که نهایت استفاده را از محصول خود ببرید.

قدرت بالای موتور لیفتراک برقی

لیفتراک برقی فیات با توان موتور و باتری بسیار قوی مناسب برای فضاهائی است که نباید در آن ها هیچ گونه آلودگی و احتراقی صورت بپذیرد.انتخاب نوع باتری میزان ساعت کاری را تغییر می دهد.

طراحی دکل این لیفتراک به گونه ایست . که راننده دید عالی نسبت به برداشت و بالابری . بار را مطابق اصول ایمنی داشته باشد.

صندلی ارگونومیک این لیفتراک با تنظیمات و فنربندی موجب می شود . تا از خستگی و دردهای مفصلی پیشگیری نموده . و سهولت در کار وی را ایجاد نماید.

ویژگی های لیفتراک برقی فیات

مجهز به سیستم های ایمنی متعدد به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن . به لیفتراک و اپراتور می باشد . قابلیت نصب انواع دکل از ارتفاع حدود 3 الی 7متر را دارد .

قابلیت افزایش امکانات جانبی دستگاه از جمله انواع الحاقیه، . تجهیزات ایمنی اضافه، تجهیزات مورد نیاز جهت بکار گیری دستگاه . در شرایط خاص و همچنین آسایش بیشتر راننده را دارد.

بیشتر بخوانید: لیفتراک دیزل مکسیمال

فروش

شرکت پاسارگاد لیفتر  وارد کننده و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف. با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری لیفتراک برقی ، ریچتراک برقی ، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در زمینه تامین و فروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف  با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.