خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی هلی

لیفتراک برقی هلی

یکی از مهم ترین برند های تولیدی لیفتراک برقی لیفتراک برقی هلی می باشد.همانطور که می دانید لیفتراک های برقی برای محیط های سر بسته.مانند انبارها و یا کارخانه هایی.که تحویه مناسب ندارند قابل استفاده است. از ویژگی های این محصول عدم تولید دود و صدا می باشد.

از جمله ویژگی های خوب لیفتراک برقی هلی وزن کم است.پس در زمان جابه جایی کاردشواری نداریم. همچنین رانندگی با آن بسیار ساده است.و فرمان پذیری بسیار مطلوبی دارد. بیشتر شرکت های داروسازی و صنایع غذایی از این نوع لیفتراک استفاده می کنند.

لیفتراک برقی هلی

ویژگی های لیفتراک برقی هلی

این لیفتراک با داشتن منبع تولید قدرتمند به شما بسیار کمک می کند.این وسیله از یک باطری 48 ولتی استفاده می کند.تمامی قصعات لیفتراک برقی هلی از بهترین برند ها استفاده شده است. استفاده از دو الکترو پمپ قدرتمند به همراه برد. بسیار مجهز از دیگر ویژگی های این دستگاه به شمار می آیند.

این محصول دارای یک قطع کننده ی اتوماتیک است.که پس از اتمام باطری به طور خودکاردستگاه را خاموش می کند.در مورد شارژ این دستگاه دو نوع شارژ وجود دارد.که نوع اول آن روزانه و نوع دوم یکنواخت است.برای افزایش عمر باطری این دستگاه بهتر است. ماهی بک بار از شارژ یکنواخت استفاده شود.

مزیت های لیفتراک برقی هلی

این محصول با استفاده از دانش و فناوری بالا و استفاده.از تکنولوژی به روز امکان مانور بسیار بالا.در راه رو ها و انبار های باریک را دارد. در مدل های جدید لیفتراک برقی هلی یک دکمه برای کنترل مصرف باطری طراحی شده است. که کاربرد زیادی دارد.

از میان انبوه مدل های لیفتراک برقی شما برای انتخاب کار سختی دارید. ابتدا نیاز های خود و مکان مورد نظرتان را با یک کارشناسان در میان بگذارید.در آخر می توانیداز میان مدل های بسیار بهترین را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید:  لیفتراک 3 تن برقی

فروش

شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد وارد کننده.و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف.با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری.لیفتراک برقی ،ریچتراک برقی، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی.در زمینه تامین وفروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.