خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقی کوماتسو

لیفتراک برقی کوماتسو

لیفتراک برقی کوماتسو ، موضوعی که سعی بر آن شده در این مقاله معرفی کوتاهی برآن داشته باشیم.لیفتراک ماشین های صنعتی مدرنی هستند.  که در صنعت امروز بسیار کاربرد دارند. اصلی ترین و مهم ترین کاربرد لیفتراک ، جا به جایی کالاها در در انبارها و کارگاه های صنعتی و قرار دادن آن ها در ارتفاعات مختلف می باشد.که مسلما به نیروی انسانی کمک بسیار زیادی می کند.

لیفتراک برقی چیست:

لیفتراک برقی یکی از انواع لیفتراک ها می باشد.لیفتراک برقی به نسبت مقرون به صرفه و کم هزینه می باشند و همچنین قدرت مانورخوبی در محیط های کوچک دارند. وزن سبکی دارند وکنترل آن ها برای راننده لیفتراک به نسبت آسان است. شارژی بودن لیفتراک برقی هم میتواند یکی از نقاط قوت و هم می تواند یکی از نقاط ضعف آن به شمار برود.

لیفتراک برقی از آن جهت که نیاز به شارژ مداوم دارد بیشتربه محیط های بسته محدود می شود و درست به دلیل نیاز به باطری و شارژ  شدن ، هیچ نوع آلودگی صوتی و هوایی نخواهند داشت.لیفتراک برقی کوماتسو یکی از انواع لیفتراک برقی است.

لیفتراک برقی کوماتسو

 

معرفی لیفتراک برقی کوماتسو:

شرکت کوماتسو یکی از شرکت های قدرتمند در زمینه تولید لیفتراک برقی است.و در طرح ها و مدل های مختلف ، با قدرتمندی های گوناگون بسته به نوع صنعت ،لیفتراک برقی تولید میکند.

مشخصات لیفتراک برقی کوماتسو:

  • لیفتراک برقی کوماتسو ، ظرفیت جا به جایی و حمل بار تا 5 تن را دارد.
  • ابعاد لیفتراک برقی کوماتسو از سایر انواع لیفتراک های کوماتسو ابعاد کوچک تری دارد.
  • این لیفتراک برقی دقت و امنیت بسیار بالایی دارد.
  • به طور کلی لیفتراک برقی کوماتسو دارای موتوری قدرتمند است.

 برخی مشخصات مخصوص به لیفتراک برقی کوماتسو:

  • کنترل راحت و ایمنی بالا(صندلی راننده مجهز به کمربند ایمنی)
  • هشدار تخلیه شارژ باتری
  • بالابر اپراتور
  • قابلیت تنظیم شیب( توقف روی زمین ناهموار)
  • سیستم هشدار روغن موتور
  • قابلیت اتصال لوازم جانبی بر روی لیفتراک
باطری لیفتراک برقی کوماتسو:

همان طور که می دانیم باطری لیفتراک یکی ازبخش های مهم لیفتراک می باشد.در مورد باتری لیفتراک برقی کوماتسو، یک پیل سوختی درونی این باتری را تشکیل داده که توسط برق شارژ می شود. این باتری تنها باید یک بار در روز شارژمیشود.اگر به طور مناسب این باطری شارژ شود.5 سال عمر مفید این باطری با برند کوماتسو می باشد.

بیشتر بخوانید :  لیفتراک 3 تن برقی

فروش

شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد وارد کننده.و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف.با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری.لیفتراک برقی ،ریچتراک برقی، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی.در زمینه تامین وفروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.