خانه / استاکر برقی

استاکر برقی

استاکر برقی به صورت کلی در دو نوع دستی و برقی هستند . در تعریف کلی استاکر باید گفت وسیله  ای است . که از دو شاخک جدا از هم تشکل شده است . که این شاخک ها از طریق یک بدنه به دستگاه متصل هستند . که به آن اصطلاحا جک هیدرولیک نیز گفته میشود . استاکرها در جابجایی بارهای سنگین در . انبارهای و کارگاه ها و یا فروشگاه کاربرد فراوانی دارند.

در پاسخ به این سوال که استاکر برقی چیست.؟ میتوان گفت که استاکر برقی همانطور که از نام آن مشخص است دستگاهی است . که برای حمل بار از نیروی برق استفاده میکند . و برخلاف استاکر دستی نیازی به استفاده از نیروی دست در آن نیست . در این نوع استاکرها بالا و پایین . رفتن شاخک های . دستگاه و حرکت استاکر به جلو و عقب با استفاده از نیروی برق انجام میشود . که به آن استاکر تمام اتوماتیک گفته میشود.

نوعی دیگر از استاکر ها  نیز وجود دارند . که به استاکرهای نیمه اتوماتیک مشهورند . در این نوع استاکر ها همانند استاکر تمام اتوماتیک عملیات بالا و پایین . رفتن شاخک ها بوسیله برق انجام میشود . اما حرکت دادن استاکر توسط اپراتور دستگاه و با نیروی دست انجام میپذیرد .

مزیت استاکر برقی نسبت به استاکر دستی:

در استاکر دستی به دلیل انجام عملیات توسط اپراتور دستگاه, نمیتوان کارایی و سرعت بالایی انتظار داشت.اما در استاکر برقی به دلیل اینکه تمام مراحل بصورت. تمام (و یا نیمه) اتوماتیک انجام میشود. حمل بار با سرعت و انرژی به مراتب کمتری انجام میشود.و گزینه بسیار مناسبی برای صرفه جویی در وقت و همچنین سرعت انجام کار میباشد.

انتخاب بین استاکربرقی و لیفتراک برقی

مزیت استاکر برقی و دستی نسبت به. لیفتراک در این است. که با توجه به حجم کمتر آن توانایی جابجایی در مکان های. کوچیک و راهروهای باریک در آن بیشتر است. و میتوان از آن در فروشگاه ها و انبارهای کوچک برای جابجایی و حمل بار استفاده کرد.ضمن اینکه استاکر برقی و استاکر دستی. در انواع مختلف را با هزینه کمتری نسبت به لیفتراک ها میتوان خریداری و تهیه نمود.

به طور کلی استفاده از لیفتراک ها در. صنایع و انبارهای بزرگ که نیاز. به حمل بار زیاد.در مسافت های طولانی را دارند. انتخاب مناسبی است. و در طرف مقابل برای انبارهای کوچک.و یا فروشگاه ها برای حمل پالت های بار استاکرهای برقی.و دستی گزینه ایده الی میباشند.

این شرکت با برخورداری از طیف گسترده ای. از محصولات از قبیل انواع لیفتراک ها و استاکرها و همچین تامین قطعات. و تجهیزات مورد نیاز آنها (باطری لیفتراک, شارژر لیفتراک). تمام نیاز مشتریان در این زمینه را برطرف میکند.

در استاکر برقی zowel  که این نوع استاکر به دو دسته تمام برقی و نیم برقی تقسیم می شوند. در نوع تمام برقی که طرف دار زیادی دارد و پر فروش است.

از استاکر برقی در بالابری و حرکت دستگاه با باطری های قوی 14 ولت و بالاتر انجام می شود . که منبع تولید نیروی آن از الکترو موتورهای سرعتی و پمپ بالابر دستگاه از برد های مغناطیسی الکتریکی انجام می شود . و فرمان ان نیز کاملا برقی و نرم است که قابلیت دور زدن در جارا نیز دارد.

ویژگی های استاکر برقی zowel

در استاکر برقی zowel از تکنولوژی های جدید  که به چراغ های هشدار هر قسمت از دستگاه را ایجاد کردند  تادر صورت خرابی چراغ ان قسما که در صفحه جلوی استاکر برقی ZOWEL طراحی شد نمایان می شود.

در استاکر های جدید از مدار های ic های کاهند استفاده شد .که در مصرف برق مورد نیاز را کاهش و طول مصرف را بالابرد . که این تکنولوژی را در استاکرهای برقی تویوتا نیز مشاهد می شود . در استاکر های برقی zowel از یک اپراتور که در راه اندازی ان نیز تهیه شد . و مجهز به کابین می باشد.

قدرت برج های بالابرند . استاکر برقی zowel بسیار بالا و مقاوم ساخت شد است . که تحمل تا وزن 2 تن را شامل می شود و به راحتی جابجا می کند. در استاکر های برقی این شرکت از باطری های بسیار توان بالاو کارآمد استفاده شد است . تا نیروی کامل یک استاکر را تامین کند.

استاکر برقی zowelتجارت و کیفیتی گسترده

باید گفت استاکر برقی zowel که برای یک شرکت اصیل چینی است . از تکنولوژی و جنس مرغوب استفاد شد است . زیرا این محصولات به کشور های اروپایی و امریکای جنوبی نیز صادر می شود.

در استاکر های برقی معمولا در انبار های که سالن های کوچک و سقف بسته استفاده می  شود . زیرا آلودگی ندارد و راحتر کار می کنند نکته جالب این است . که این استاکر ها کاملا با محیط زیست سازگار است.

انواع استاکر

استاکر برقی مدل SPE:

استاکر برقی مدل SPE ساخت شرکت BT سوئد می باشد. که با ظرفیت ۱.۶ تن و شعاع گرش کم و موتور و باتری قوی،  مناسب برای مکان های کوچک برای چرخش و سطح کاملا هموار می باشد.استاکر برقی مدل SPE دارایی یک موتور DC با سیستم باز تولید انرژی می باشد.باتری قوی موجود در استاکر برقی مدل SPE، این مدل را برای عملیات هایی با ساعت کاری بالا مناسب ساخته است.حداکثر  ارتفاع بالابری  این دستگاه ۵.۴ متر است.این مدل استاکر قابلیت برنامه ریزی میزان شتاب، سرعت، زمان، ترمز، کار را دارد.

 • قدرت
 • موتور: ۱.۷ کیلو وات
 • موتور هیدرولیک: ۳ کیلو وات
 • مدل کنترل: CAN-BUS
 • مدل ترمز: الکتریکی/مکانیکی

استاکر برقی مدل SPE

ویژگی های دستگاه

 • سیستم ذخیره انرژی ترمز:

این سیستم از اتلاف انرژی جلوگیری میکند .  و باعث شارژ مجدد باتری میشود. در این حالت موتور در حال حرکت هنگام ترمز گرفتن، انرژی مکانیکی . را به انرژی الکتریکی تبدیل و در باتری ذخیره میکند.

 • سیستم Powertrak Traction:

در این سیستم نیروی وارد شده به چرخ  حرکت متناسب با وزن بار تنظیم می شود . با استفاده از این سیستم نیروی کشش، نیروی فرمان بهینه و پایداری عالی به دست می آید .

 • سیستم کنترل دستی جهت عملکردهای حرکتی و هیدرولیک
 • Keypad جهت روشن کردن و سیستم کد گذاری دستگاه
 • نمایشگر اطلاعات ( ساعت کار کرد، درصد شارژ باتری، زمان سرویس دستگاه، مشاهده لیست خطاها ) و سیستم عیب یاب هوشمند.
 • سیستم ترمز پارک هوشمند
 • ایمنی راننده
 • مخصوص کار در مکان هایی با سطح هموار
 • حرکت به محض فشردن کلید
 • قابلیت دسترسی راحت به منظور تعمیرات
 • جایگاه مخصوص راننده( اختیاری (
 • بازو های محافظ اپراطور

مشخصات و روغن هیدرولیک، مخصوص کار در سردخانه ( با دمای پایین تر از ۳۵ درجه سانتی گراد  )

استاکر برقی XR

در مواقع شرایط خاص عملیاتی استاکر برقی XR به دلیل حفاظت قابل اطمینان آن از داخل عملکرد فوق العاده ای دارند . بدنه سبک تجربه رانندگی راحت را به ارمغان می آورد:
دستگیره:جو استیک چند منظوره معکوس اضطراری با شتاب خوب . به دست گرفتن راحت تر با توجه به طراحی ارگونومیکی که دارد . وزن سنگین، یک عامل تعیین کننده است: کنترل دقیق تر را به ارمغان می آورد . توانایی عالی بالا بری: موتور قدرتمند و ساختار پنج نقطه ای بدن پایداری و درجه بندی عالی را فراهم میکند .
فرعی حرکت میکند، به عقب و جلو: چرخ های جلویی بارگذاری استاکر برقی XR بدنه را همانند جت به سمت جلو منتقل میکنند تا بار گیری کالا ها را انجام دهد،  بنابراین بارکد بارگذاری استاکر برقی XR در شرایط سخت عملکرد خوبی دارد .

استاکربرقی XR
راکت چنگال:چنگال جلو و عقب یک بدنه هوشمند و پایدار است که در حین عملیات پشتیبانی میکند.
افزایش تابع محدودیت:XR Reach Stacker محدودیت عملکرد را اضافه میکند . یک هوش مصنوعی هوشمندانه در هنگانم بلند کردن کالا به صورت دقیق و با سرعت بالا می باشد.

اطمینان بخشیدن رو به جلو:

استاکر برقی XR، طراحی و ساختار محکمی دارد، پدال پا سفارشی شده است، پس از چندین بار بافرشدن، راننده احساس راحتی بی نظیری برروی فشار دادن پدال احساس میکند . به سیستم مدیریت انرژی عالی مجهز شده است: افزایش طول عمر وسیله نقلیه، باعث بهبود عملکرد آن در عملیات ها می باشد. استاکر برقی XR مجهز به سیستم مدیریت انرژی عالی می باشد. که باعث افزایش کارایی و توان عملیاتی وسیله نقلیه در طول عملیات می شود. نصب و جداسازی باتری:ساختار جعبه باتری به گونه ای است که امکان نصب و جداسازی راحت را فراهم می کند.

ویژگی های XR Forward Stacker

XR یک تجربه رانندگی عالی است. مجهز به سخت افزار های پیشرو در صنعت . استاکر های طراحی شده XR به راحتی می توانند در شرایط خاص و سخت عملیاتی کار کنند .
مناسب برای کار در:
-انبار های بزرگ.
-سیلو های کشاورزی و صنعتی.
-سیستم های ذخیره سازی صنایع غذایی
-محیط تدارکات بزرگ

عملکرد استاکر برقی XR در شرایط سخت:

خبر فوری
در شرایط سخت عملیاتی، استاکر برقی XR عملکرد فوق العاده ای را دارند،
ویژگی های آن:
•ظرفیت بار: ۲۰۰۰/۱۵۰۰ کیلو گرم
•حداکثر بلندی ارتفاع: ۴/۵.۵ متر می باشد.
•باتری: ۲۴۰/۲۴ V
•عرض بدنه: ۱.۹ می باشد.

با استفاده از  استاکر برقی سری XE  میتوان برای تکمیل کردن وظایف خود بدون حرکات مهم ، به آسانی استفاده کرد . زمانی که دستگاه پله ای با استفاده از پدال بادی تمام باتری استاکر برقی سری XE رانندگی بسیار دشوار میشود و راننده احساس خستگی و درد میکند .

استاکر برقی سری XE دارای سیستم صاعقه ای است که با سیستم مدیریت انرژی هوشمند مجهز شده است و این دسترسی را قرار داده تا بتوان بار گیری طولانی تری انجام دهد بدین ترتیب ، استاکر برقی سری XE  به منظوره تعمیر و نگهداری یک بار باتری و ساختار تخلیه است .

ساختار بدن پایدار

در فناوری ذخیره سازی و حمل و نفل ، ایمنی همیشه جزو اساسی ترین مسایل قرار میگرد . در حال حاضر خودرو های صنعتی شرکت ZOWELL دارای یک سیستم حفاظت با کیفیت عالی و یک کنترل کیفیت بسیار دقیق بر پرداژش مواد ورودی هستند . برای اطمینان از دوام آن ، از ساختار بدن با دقت بالا محاسبه و سپس آزمایش شده است.

استاکر برقی

امری برای رانندگی آسان و راحت

بیشتر محصولات شرکت ZOWELL  دارای یک ویژگی خاص هستند و آن برای رانندگی بهترانندگان یک تجربه ی بسیار خوب را به ارمغان می آورد . استاکر برقی سری XE یک پدال بادی دارد که میتواند ه طور قابله توجهی تاثیر جاده های کم عمق در حس رانندگی را کاهش دهد . این امر زمانی قابل درک است که درایو مورد زمایش قرار بگیرد.

پارامتر هایاستاکر برقی سری XE

 • بار درجه بندی : 2000 کیلوگرم .
 • حداکثر ارتفاع بلند : 6027 میلیمتر .
 • ظرفیت باتری : 270/24 .
 • حداقل شعاع تبدیل : 1626 وات ( میلیمتر ) .

استاکر برقی سری XE – پهلو های چنگال گسترده

استاکر برقی سری XE قالبا بارگیری و انواع پالت های یک و دو طرفه یا محصولات بدون پالت هستند و درفضاهای مختلف مانند اسکله ها ، انبار ها  و کارخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد . از مزیت هایاستاکر برقی سری XEمیتوان به اندازه کوچک ، حفاظت از محیط زیست ، بدون صدا و صرفه جویی در انرژی نام برد .

بار درجه بندی: 2000 کیلوگرم .

حداکثر ارتفاع بلند : 6491 میلیمتر .

ظرفیت باتری : 270/24 .

حداقل شعاع تبدیل : 1626 وات ( میلیمر ) .

استاکر برقی پلتفرم دار 1.5 تن 4.5 متردارای موتور حرکتی پر قدرت 3 فاز AC;که بی نیاز از تعویض ذغال . با نگه داری آسان و صرفه جویی در هزینه نگهداری می باشد . استاکر پلتفرم دارای راندمان کارایی بالایی به واسطه موتورهای پر قدرت 3 فاز AC می باشد .دارای قابلیت جابجایی پالت ها به میزان 1200/1400/1600/2000 کیلو گرم  را دارد .و می تواند تا ارتفاع 600 میلی متر بار گذاری را داشته باشد.

استاکر پلتفرم 1.5 تن 4.5 متر با ارتفاع گرفتن شاسی از زمین موجب حرکت استاکر در سطوح شیبدار می شود . و دارای صدای کم دستگاه هنگام بالابری و حرکت از مزایایی ایت استاکر می باشد . استاکر برقی تمامی اعمال هیدرولیکی و حرکتی برروی یک اهرم بسیار ارگونیک انجام میگیرد .کنترل الکترونیکی موور بالابری در این استاکر موجب استفاده از ان در بالابری های حساش و دقیق شده  می باشد .

استاکر برقی یکی از انواع استاکرها می باشد.استاکر یکی از تجهیزات انبارداری است که وظیفه اصلی آن جا به جایی کالا ها و پالت ها در ارتفاع می باشد.علاوه بر آن بارگیری بار داخل ماشین های باربری و تخلیه با از ماشین های باربری می باشد.استاکر وسیله ای است که از دو شاخک مجزا که هر دو به یک قسمت واحد متصل هستند.درواقع قسمت واحدی که از آن صحبت می کنیم ، استاکر می باشد.نام دیگر استاکر ، جک هیدرولیک است.

 استاکرها به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند

 • استاکر برقی
 • استاکر دستی
 • استاکر نیمه اتوماتیک

استاکر برقی پلتفرم دار 1.5 تن 4.5 متر

 • دارای دکل مستحکم با افت ظرفیت پایین
 • سیستم فرمان برقی بسیار راحت و موثر که موجب تسریع کار و عدم خستگی اپراتر می شود
 • سیستم تعلیق و فنر موجود در پلتفرم از هرگونه آسیب به اپراتور در سطح ناهموار جلوگیری می کند
 • دسته های کناری دستگاه راحترین و ایمن ترین حالت ممکن را هنگام دور زدن در پیچ ها فراهم می کند .
 • سیستم بسیار راحت تعویض باطری از پهلو
 • جلو گیری از حرکت دستگاه در سطوح شیب دار
 • سرعت بالا شتاب بسیار عالی به واسطه نسل جدید موتور های 3 فاز AC برروی این استاکر برقی می باشد
 • باطری قدرتمند جهت کار کردن با دستگاه بری مدت طولانی
 • سیستم کاهش سرعت در پیچ جهت افزایش ایمنی
 • صفحه نمایش : شامل میزان شارژ باطری ،ساعت کارکرد دستگاه ،نمایش خطاهای دستگاه
 • استفاده از چرخ بار دو قلو جهت کاهش خوردگی
 • تطابق دستگاه جهت فعالیت در شذایط سرد خانه
 • محافظ پشت بار

قیاس استاکر برقی پلتفرم دار  با لیفتراک برقی 

 استاکر-برقی-پلتفرم-دار-1.5-تن-4.5-استاکر برقی پلتفرم دار 1.5 تن 4.5 متر :همانطور که از نامش پیداست تماما با برق کار میکند.و دارای بخشی به نام پلت فرم و سکوی مخصوص ایستادن اپراتور به همراه گارد محافظ می باشد.این گارد محافظ در استاکر  مخصوص تخلیه و بارگیری سنگین تا وزن دو تن می باشد. از لحظ سرعت اگر استاکر برقی را با لیفتراک برقی مقایسه کنیم.میتوان گفت استاکر برقی برتر از لیفتراک برقی است البته این موضوع تا حد زیادی بسته به تسلط اپراتور دارد.حتی تا حد زیادی می توان گفت استاکر برقی قدرت مانور بهتری نسبت به لیفتراک برقی دارد.

همانطور که از نامش پیداست تماما با برق کار میکند.و دارای بخشی به نام پلت فرم و سکوی مخصوص ایستادن اپراتور به همراه گارد محافظ می باشد.این گارد محافظ در استاکر  مخصوص تخلیه و بارگیری سنگین تا وزن دو تن می باشد. از لحظ سرعت اگر استاکر برقی را با لیفتراک برقی مقایسه کنیم.میتوان گفت استاکر برقی برتر از لیفتراک برقی است البته این موضوع تا حد زیادی بسته به تسلط اپراتور دارد.حتی تا حد زیادی می توان گفت استاکر برقی قدرت مانور بهتری نسبت به لیفتراک برقی دارد.

استاکر برقی پلتفرم دار 2تن 1.2 متر بسیار مناسب جهت جابجایی دو پالت به وزن 100 کیلوگرم به صورت همزمان می باشد. که جهت صرفه جویی در زمان و افزایش کارایی می باشد .این استاکر نسل چهارم موتور های پر قدرت 3 فاز  با راندمان 95% می باشد. که بدون نیاز به تعویض ذغال و نگه داری آسان و صرفه جویی در هزینه های تعمیرات و نگهداری دستگاه می باشد .

استاکر برقی پلتفرم دار 2تن 1.2 متردارای راندمان و کارایی بالای است. که به واسطه موتور های پر قدرت 3 فاز کار می کنند .با توجه به جابجایی دو پالت به صورت همزمان. جهت تخلیه و بارگیری بسیار مناسب و ایده آل می باشد .این استاکر برقی دارای سیستم کاهش سرعت سر پیچ ها به صورت اتوماتیک .در این سری از استاکر های برقی که با توجه به این سیستم سرعت .دستگاه در سر پیچ ها به وزن بار و زاویه فرمان جهت جلوگیری از واژگونی و لیز خوردن دستگاه به صورت اتوماتیک تنظیم می گردد.

انواع استاکر برقی  پلتفرم دار

این استاکر برقی با داشتن پلت فرم زیر پای اپراتور و ایستادن اپراتور روی آن تعبیه شده است .

استاکر برقی پلتفرم دار ای که با جمع شدن پلت فرم زیر پای اپراتور و حرکت اپراتور همراه دستگاه به صورت پیاده رو که تغییر سرعت حرکتی دستگاه به صورت اتوماتیک متناسب. با باز و بسته بدن پلت فرم دستگاه با توجه به سنسورهای به کارگیری شده در دستگاه می باشد .

استاکر برقی پلتفرم دار 2تن 1.2 متربا توجه به جهت گیری سریع و بسیار راحت .دستگاه با توجه به استفاده از سیستم  فرمان برقی به کار گرفته شده است .

 • مشخصات استاکر برقی پلتفرم دار 2تن 1.2 متر

  • مجهز به سیستم ECO drive جهت مصرف کمتر انرژی در حرکت با سرعت ثابت.
  • دارای speed contorol  برای محافظت از برگشت در شیب ها .
  • قابلیت جابجایی دو پالت هر پالت به میزان 1000 کیلوگرم و بارگذاری تا حداکثر ارتفاع 2500 میلی متر.
  • کار کردن با دستگاه به مدت زمان 2 شیفت کاری با مدت زمان 16 ساعت تنها با یکبار شارژ باطری و عدم نیاز به باطری اضافه و یدکی.
  • صفحه نمایش : میزان شارژ باطری ،. نشان دهنده خطاها ی دستگاه و ساعت کارکرد.
  • جنس تمامی تایر ها از جنس پلی یورتان می باشد.
  • حداکثر ثبات و پایداری این. دستگاه استاکر برقی پلتفرم دار 2 تن 1.2 متر با توجه به وجود 4 چرخ در زیر دستگاه.
  • محافظت کنتلر لهای الکترونیکی در برابر نفوذ رطوبت و گرد و غبار .
  • تمامی اعمال باربری و پاین آوردن پالت ها به راحتی. و به واسطه دسته حرکتی ارگونومیک قابل کنترل است. و تسلط کامل اپراتور روی اعمال حرکتی. باعث تمرکز کامل روی بار گذاری خواهد شد.
  • دارای انتخاب سه برنامه مختلف از نظر حرکتی سرعت بالا پایین آمدن دکل بر اساس نوع نیاز مشتری.
  • کاهش خوردگی چرخ ها ی بار این استاکر برقی بع توجه به دوبل بودن آن.
  • سیستم پر کن آب باطری به صورت اتومتیک جهت جلوگیری. از آسیب به باطری . سل های باطری جهت افزایش طول عمر باطری و عدم چک کردن تمامی. سل های باطری تسط اوپراتور.
  • امکان تعویض باطری از پهلو جهت سهولت کار در جابجایی باطری و صرفه جویی در زمان.
  • برای خرید استاکر برقی گارانتی دار با کارشناسان خبره ی ما در ارتباط باشید. با استفاده از مشاوره های مناسب کارشناسان ما در میان بازاری انبوه بهترین جنس را انتخاب نمایید.قیمت مناسب استاکر های برقی باعث شده کاربرد های زیادی در فروشگاهها، کارگاهها و محیط های صنعتی با فضای مناسب داشته باشند. برای حمل و تخلیه بار در قفسه ها و یا جابه جایی بار در ارتفاع ها از استاکر برقی استفاده میکنند.نوعی استاکر برقی که در بازار موجود می باشد استاکر برقی گارانتی دار مدل SWE ساخت شرکت تویوتا سوئد میباشد. ظرفیت این نوع استاکر برقی 4/1 تن با موتور AC میباشد.

   ویژگی های استاکر برقی گارانتی دار

   از ویژگی های استاکر برقی گارانتی دار مدل SWE بالا بودن قدرت موتور ، باتری بسیار قوی و کم بودن شعاع گردش میباشد که این ویژگی ها سبب شده تا در محیط های دارای فضای کم کاربرد فراوان داشته باشند.در این مدل از استاکر برقی اپراتور بطور استاده هم میتواند قرار گیرد.ارتفاع بالابری بار در حدود 477 میلیمتر  و وزن دستگاه به همراه باطری 929 گیلوگرم میباشد.

   برند باطری از نوع فام ایتالیا می باشد. ظرفیت باتری 24 ولت و 225 آمپر است. طول دستگاه 1900 میلیمتر و عرض ان 770 میلیمتر میباشد. شعاع گردش برای حمل بار برابر 1397 میلیمتر میباشد. قدرت موتور حرکت 5/1 کیلووات و قدرت موتور بالابر 2/2 کیلووات است.سرعت بالابری با بار 28/0 متر بر ثانیه و بدون بار 11/0 متر بر ثانیه میباشد.

  خدمات پس از فروش

  استاکر های برقی از خدمات پس از فروش برخوردار میباشند تا بتوانند رضایتمندی مشتریان خود را جلب کنند. در خرید استاکرها باید به نکاتی توجه کنید اینکه قصد دارید در هفته جند ساعت با استاکر کار کنید، وزن بارهایی که بر روی استاکر قرار میدهید چقدر می ّاشد.

  ارتفاعی که بار را باید جابه جا کنید چند متر است، موتور استاکر از نوع الکتریکی باشد و یا احتراق داخلی، عرض محیط و یا محوطه ای که در ان کار میکنید چقدر میباشد. خدمات پس از فروش استاکر به چه صورت می باشد. گارانتی لوازم و قطعات استاکر برقی چگونه است و ….