خانه / استاکر برقی / لیفتراک برقی هیوندای

لیفتراک برقی هیوندای

لیفتراک برقی هیوندای همان طور که از اسم آن مشخص است.هیوندای در زمینه ترابری و حمل نقل  بسیار فعالیت داشت. و از رقبای خود عقب نمانده و کوشید در آسیا حرف اول بزند.از همین رو در لیفتراک برقی خود تلاش کرد که بهترین باشد. و در زمینه لیفتراک حرفی برای گفتن داشت باشد.

از همین  جهت لیفتراک های 2 تن خود را طراحی و ساخت و روانه  بازار کرد. که از همه جهات میشه گفت عالی کار شد است.از دکله های  فولادی ایرو دینامیک. جک های حرفه ای  و زنجیرهای محکم ساخت شد است.  و در قسمت تیغ های آن از فولاد ضد ضربه ساخت شد است.تا هم کند نشود. و هم اینکه اگر به قسمتی از بار خورد و یا به زمین باعث خرابی خود تیغه و بار نشود.

لیفتراک برقی هیوندای

 خرید لیفتراک برقی هیوندای

در قسمت چرخ ها هم از تکنولوژی ترمز ای بی اس و  فرمان هیدرولیکی استفاده  است.در قسمت کابین لیفتراک برقی هیوندای از تکنولوژی های جدید مانند:صندلی برقی ترمز دستی برقی اینه های فتو کرومیک  استفاده شد است.تا راننده لیفتراک برقی کاملا ایمنی و راحتی را حس کند.در قسمت موتور لیفتراک برقی از موتور پر قدرت و کارآمد.خود ساخت هیوندای استفاده است.

و در قسمت گیربکس ان از جعبه دنده های بسیار جدید و نرم که با اشاره دست به راحتی دنده عوض می شود. استفاده شد است.درقسمت چرا غ های جلوی لیفتراک از چراغ های پر قدرت ال ای دی استفاده شد است. تا راننده با دید کاملا عالی این کار را انجام دهد

در قسمت جلوی لیفتراک برقی هیوندای ار ظاهری خشن و مدرن استفاده شد است.تا یه نیو فیس جدید را روانه بازار کند. نکته بسیار  خوب لیفتراک برقی  استفاده و کار کردن بسیار راحت آن می باشد.تا راننده با سرعت و دقت بالای این کار را انجام دهد.

بیشتر بخوانید: لیفتراک برقی نیسان

فروش

شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد وارد کننده.و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف.با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری.لیفتراک برقی ،ریچتراک برقی، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی.در زمینه تامین وفروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.