خانه / استاکر برقی / استاکر برقی سری XE

استاکر برقی سری XE

با استفاده از  استاکر برقی سری XE  میتوان برای تکمیل کردن وظایف خود بدون حرکات مهم ، به آسانی استفاده کرد . زمانی که دستگاه پله ای با استفاده از پدال بادی تمام باتری استاکر برقی سری XE رانندگی بسیار دشوار میشود و راننده احساس خستگی و درد میکند .

استاکر برقی سری XE دارای سیستم صاعقه ای است که با سیستم مدیریت انرژی هوشمند مجهز شده است و این دسترسی را قرار داده تا بتوان بار گیری طولانی تری انجام دهد بدین ترتیب ، استاکر برقی سری XE  به منظوره تعمیر و نگهداری یک بار باتری و ساختار تخلیه است .

ساختار بدن پایدار

در فناوری ذخیره سازی و حمل و نفل ، ایمنی همیشه جزو اساسی ترین مسایل قرار میگرد . در حال حاضر خودرو های صنعتی شرکت ZOWELL دارای یک سیستم حفاظت با کیفیت عالی و یک کنترل کیفیت بسیار دقیق بر پرداژش مواد ورودی هستند . برای اطمینان از دوام آن ، از ساختار بدن با دقت بالا محاسبه و سپس آزمایش شده است.

استاکر برقی

امری برای رانندگی آسان و راحت

بیشتر محصولات شرکت ZOWELL  دارای یک ویژگی خاص هستند و آن برای رانندگی بهترانندگان یک تجربه ی بسیار خوب را به ارمغان می آورد . استاکر برقی سری XE یک پدال بادی دارد که میتواند ه طور قابله توجهی تاثیر جاده های کم عمق در حس رانندگی را کاهش دهد . این امر زمانی قابل درک است که درایو مورد زمایش قرار بگیرد.

پارامتر هایاستاکر برقی سری XE

  • بار درجه بندی : 2000 کیلوگرم .
  • حداکثر ارتفاع بلند : 6027 میلیمتر .
  • ظرفیت باتری : 270/24 .
  • حداقل شعاع تبدیل : 1626 وات ( میلیمتر ) .
استاکر برقی سری XE – پهلو های چنگال گسترده

استاکر برقی سری XEقالبا بارگیری و انواع پالت های یک و دو طرفه یا محصولات بدون پالت هستند و درفضاهای مختلف مانند اسکله ها ، انبار ها  و کارخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد . از مزیت هایاستاکر برقی سری XEمیتوان به اندازه کوچک ، حفاظت از محیط زیست ، بدون صدا و صرفه جویی در انرژی نام برد .

  • بار درجه بندی: 2000 کیلوگرم .
  • حداکثر ارتفاع بلند : 6491 میلیمتر .
  • ظرفیت باتری : 270/24 .
  • حداقل شعاع تبدیل : 1626 وات ( میلیمر ) .

بیشتر بخوانید: لیفتراک برقی

قیمت ارز و طلا

فروش

شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد وارد کننده.و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف.با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری.لیفتراک برقی ،ریچتراک برقی، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی.در زمینه تامین وفروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.