خانه / استاکر برقی / استاکر برقی لیندی

استاکر برقی لیندی

استاکر برقی لیندی دارای ریل یک تیکه و باظرفیت 500 تا 3 تن را در بر می گیرد. که با ارتفاع های گوناگون عرضه می شود.در انتخواب استاکر برقی باید دقت کنید. که متناسب بامحیط کاری و قدرت که برای وجابجای وسایل شما وجود دارد . استفاده شود.در خرید  استاکر برقی  دست دوم باید به چند  نکته را مد نظر قرارداد:

  • باطری استاکر سالم باشد ( مدت زمان استاندارد نگه داری شارژ آن )
  • جک بالابر و زنجیره ان سالم باشد
  • استاکر برقی از استقامت و کارای آن کسر نشده باشد ( بدنه ان صدمه نخورد باشد)
  • لاستیک های ان سالم باشد

استاکر برقی لیندی

استاکر xe

در استاکر های برقی از تجهیزات جدیدتری نسبت به لیفتراک استفاده شده است. که کار کردن با ان را راحت ترکرده است. استاکرها دوگونه هستند. که ساده و سکو دار عرضه می شو.  که در نوع سکو دار قدرت و کاربرد ان بالاتر است. و یک نفر همراه استاکر برقی به حرکت در میاید.در نوع سکو دار آن  ایمنی های  برای راننده آن تایین شد است .که از راننده  ان محافظت می کند.

استاکر بدون سکو

در نوع استاکر بدون سکو از توان کمترو کارای کمتری برخوردار است. که برای کارهای با وزن 500 تا 1 تن عرضه می شود. در نوع سکو دار با توان بالاتر و قدرت بیشتر عرضه می گردد. البته لازم به ذکر است. که هیچ گاه استاکر برقی جای لیفتراک را نخواهد گرفت.

در شارژ استاکر برقی باید از سیم های یک تیکه و بدون واسطه به برق شارژ شود یعنی از سه راهی استفاده نشود. استاکربرقی مراقب بیشتر نسبت به لیفتراک دارد. و باید سرویس های ان سر موقع انجام شود.

مزایای استفاده استاکر برقی نسبت به لیفتراک در این است. که در محیط های بسته و فضای کم استاکر قابلیت مانور بیشتری دارد. تا نسبت به لیفتراک. البته تکنولوژی استفاده شده . برای استاکر بیشتر از لیفتراک است. و امروز مصرف استاکر برقی بیشتر از لیفتراک در انبارها استفاده می شود.

فروش

شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد وارد کننده.و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف.با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری.لیفتراک برقی ،ریچتراک برقی، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی.در زمینه تامین وفروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.