خانه / استاکر برقی / استاکر برقی ejcb14

استاکر برقی ejcb14

استاکر برقی ejcb14

استاکر برقی ejcb14 یکی از انواع استاکرها می باشد. استاکر برقی یکی از تجهیزات انبارداری است که وظیفه اصلی آن جا به جایی کالا ها و پالت ها در ارتفاع می باشد. علاوه بر آن بارگیری بار داخل ماشین های باربری و تخلیه با از ماشین های باربری می باشد.

استاکر برقی وسیله ای است که از دو شاخک مجزا که هر دو به یک قسمت واحد متصل هستند. درواقع قسمت واحدی که از آن صحبت می کنیم ، استاکر برقی می باشد. نام دیگر استاکر برقی ، جک هیدرولیک است.

استاکر برقی ejcb14

استاکر برقی به طور کلی به سه دسته تقسیم می شوند:

  • استاکر برقی ejcb14
  • استاکر دستی

قیاس استاکر برقی ejcb14 با لیفتراک برقی:

استاکر برقی ejcb14 همانطور که از نامش پیداست تماما با برق کار میکند.و دارای بخشی به نام پلت فرم و سکوی مخصوص ایستادن اپراتور به همراه گارد محافظ می باشد. این گارد محافظ در استاکر برقی مخصوص تخلیه و بارگیری سنگین تا وزن دو تن می باشد.

از لحظ سرعت اگر استاکر برقی را با لیفتراک برقی مقایسه کنیم.میتوان گفت استاکر برقی برتر از لیفتراک برقی است البته این موضوع تا حد زیادی بسته به تسلط اپراتور دارد.حتی تا حد زیادی می توان گفت استاکر برقی قدرت مانور بهتری نسبت به لیفتراک برقی دارد.

ویژگی های یک استاکر برقی ejcb14 مناسب و خوب:

  • سهولت در حمل بار
  • کنترل آسان دستگاه
  • مقاومت و دوام بالا
  • جک هیدرولیک بدون نقص

اگر موارد بالا در یک استاکر برقی جمع شود ، می توان گفت که دستگاه مناسب وخوبی داریم. این ویژگی ها تنها منحصر به نوع برقی نیست. و به همه انواع استاکر برقی ربط داده می شود.

استاکر دستی :

این دستگاه نیز همانطور که از نامش پیداست.با نیروی دست کار میکند. و نسبت به انواع دیگر وابستگی بیشتری نسبت به نیروی انسانی دارد.

امیدواریم اطلاعات کافی را در زمینه استاکر برقی به دست آورده باشید در غیر این صورت با ما درارتباط باشید.

استاکر برقی کلارک

استاکر برقی آلمانی

استاکر برقی تویوتا

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *