خانه / استاکر برقی / خرید استاکر برقی گارانتی دار

خرید استاکر برقی گارانتی دار

خرید استاکر برقی گارانتی دار

برای خرید استاکر برقی گارانتی دار با کارشناسان خبره ی ما در ارتباط باشید. با استفاده از مشاوره های مناسب کارشناسان ما در میان بازاری انبوه بهترین جنس را انتخاب نمایید.

قیمت مناسب استاکر های برقی باعث شده کاربرد های زیادی در فروشگاهها، کارگاهها و محیط های صنعتی با فضای مناسب داشته باشند. برای حمل و تخلیه بار در قفسه ها و یا جابه جایی بار در ارتفاع ها از استاکر برقی استفاده میکنند.

نوعی استاکر برقی که در بازار موجود می باشد استاکر برقی گارانتی دار مدل SWE ساخت شرکت تویوتا سوئد میباشد. ظرفیت این نوع استاکر برقی 4/1 تن با موتور AC میباشد.

خرید استاکر برقی گارانتی دار

ویژگی های استاکر برقی گارانتی دار

از ویژگی های استاکر برقی گارانتی دار مدل SWE بالا بودن قدرت موتور ، باتری بسیار قوی و کم بودن شعاع گردش میباشد که این ویژگی ها سبب شده تا در محیط های دارای فضای کم کاربرد فراوان داشته باشند.در این مدل از استاکر برقی اپراتور بطور استاده هم میتواند قرار گیرد.ارتفاع بالابری بار در حدود 477 میلیمتر  و وزن دستگاه به همراه باطری 929 گیلوگرم میباشد.

برند باطری از نوع فام ایتالیا می باشد. ظرفیت باتری 24 ولت و 225 آمپر است. طول دستگاه 1900 میلیمتر و عرض ان 770 میلیمتر میباشد. شعاع گردش برای حمل بار برابر 1397 میلیمتر میباشد. قدرت موتور حرکت 5/1 کیلووات و قدرت موتور بالابر 2/2 کیلووات است.سرعت بالابری با بار 28/0 متر بر ثانیه و بدون بار 11/0 متر بر ثانیه میباشد.

خدمات پس از فروش

استاکر های برقی از خدمات پس از فروش برخوردار میباشند تا بتوانند رضایتمندی مشتریان خود را جلب کنند. در خرید استاکرها باید به نکاتی توجه کنید اینکه قصد دارید در هفته جند ساعت با استاکر کار کنید، وزن بارهایی که بر روی استاکر قرار میدهید چقدر می ّاشد.

ارتفاعی که بار را باید جابه جا کنید جن متر است، موتور استاکر از نوع الکتریکی باشد و یا احتراق داخلی، عرض محیط و یا محوطه ای که در ان کار میکنید چقدر میباشد. خدمات پس از فروش استاکر به چه صورت می باشد. گارانتی لوازم و قطعات استاکر برقی چگونه است و …

استاکر برقی XR

استاکر برقی چینی

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *