خانه / استاکر برقی / خرید و فروش استاکر برقی دسته دوم

خرید و فروش استاکر برقی دسته دوم

خرید و فروش استاکر برقی دسته دوم

استاکر برقی، نوعی استاکر با اندازه کوچک است که برای استفاده در مکانهای کوچک و اندازه مشخص، به کار می رود استاکر برقی، برای بلند کردن و حمل کرن نوع های مختلف مثل بسته ها، باکس ها و … در انبارشرکت ها، انبار های پخش فراورده های غذایی و غیر غذایی، کارخانه ها، تولیدی ها، انبار مربوط به خرده فروشی کالا و بعضی جاهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

حجم بارزدن لیفتراک برقی، به طور معمول در حدود هزار تا هزار پانصد کیلوگرم می باشد؛ استاکر برقی قابلیت این را دارند تا بارها را تا ارتفاع حداکثرپنج نیم متر، اززمین جدا کنند. لیفتراک برقی، از باتری به عنوان سورس انرژی بهره برداری می کند.

ماکسیموم ظرفیت حمل بار، برای هرکدام از نوع های لیفتراک ها متفاوت می باشد . مقدار باری که یک استاکر برقی قابلیت حمل آن را دارد به ظرفیت باتری آن بستگی دارد

خرید و فروش استاکر برقی دسته دوم

تعمیر استاکر برقی در محل

خرید و فروش استاکر برقی دسته دوم طبق استانداردهای بین المللی می باشد و باطری استاکر های ما برای شارژ کردن به برق دویست و بیست ولت نیاز دارد. مانیتور الکترونیکی شارژ باتری در بخش جلوی دستگاه قرار داده شده که میزان شارژ را نمایش می دهد. در کناری و پوشش باتری لیفتراک، به سادگی قابلیت باز شدن دارد. امکان عوض کردن باتری لیفتراک هم وجود دارد، خرید و فروش استاکر برقی دسته دوم در تارنمای ما موجود می باشد

بعضی از شغل هایی که از لیفتراک های برقی استفاده می کنند: شرکت های تولید دارو، مواد غذایی و خوراکی، صنایع برقی، برخی از لوازم الکتریکی و الکترونیکی، ماشین های صنعتی و غیر صنعتی ، مال های بزرگ و فروشگاه گاه های زنجیره ای پهناور.

اما شاید برای شما این سوال پیش بیاید که کدام شرکت دارا بهترین نوع استاکر برقی با قابلیت های متفاوت و بهترین کیفیت در بازار است ، مفتخریم که اعلام کنیم شرکت ما نمایندگی انحصاری خرید و فروش استاکر برقی دسته دوم با بهترین کیفیت موجود در بازار و وسیع ترین خدمات پس از فروش در سطح کشور است.

امیدواریم توضیحات که در متن بالا داده شد بتواند مقدار زیادی اطلاعات شما را در رابطه با خرید و فروش استاکر برقی دسته دوم افزایش دهد ، اما پیشنهاد ما این است که برای کسب بیشتر اطلاعات در این زمینه و آشنایی با شرایط خرید و فروش استاکر برقی دسته دوم با متخصصین ما در ارتباط باشید تا نیاز خود را به سادگی هرچه تمام تر برطرف سازید .

استاکر برقی سری wwb

استاکر برقی تمام اتوماتیک

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *