خانه / Uncategorized / ریچ استاکر برقی لینده

ریچ استاکر برقی لینده

یکی از ملزومات کارخانه های بزرگ استفاده از دستگاه های قوی و مطمئنی مانند ریچ استاکر برقی لینده می باشد. امروزه با پیشرفت صنعت و نیاز به حمل دستگاه ها، تجهیزات و لوازم جانبی سنگین در  انبارها و کارگاه ها و محیط های صنعتی لزوم استفاده از دستگاه کوچکتری نسبت به جرثقیل که نام ان لیفتراک و یا ریچ استاکر برقی لینده میباشد بیشتر به چشم میخورد.

ویژگی های ریچ استاکر برقی لینده

از ویژگی های ریچ استاکر برقی لینده کارکرد اسانتر نسبت به جرثقیل، فضای بسیار کمتر برای کارکردن، حمل و نقل اسان ،سوخت کمتر، الودگی کمتر و… میباشد. کشورهای سازنده ریچ استاکر برقی لینده انگلستان و چین و المان میباشد.

منبع تامین انرژی در این نوع دستگاه دیزل است. ظرفیت بار قابل حمل توسط ریچ استاکر برقی 4/5 تن میباشد. نوع گیربکس این دستگاه Dana clark  میباشد همچنین اکسل ان از نوع Kessler است.

ریچ استاکر برقی لینده

دلایل استفاده ریچ استاکر برقی لینده

ریچ استاکر برقی لینده برای حمل کانتینرهای با طول 20 تا 40 فوت مناسب میباشند و همچنین سرعت حرکت این دستگاه حدود 25 کیلومتر بر ساعت است. قدرت موتور ریچ استاکر برقی بین 240 تا 250 کیلووات می باشد. هنگام استفاده از ریچ استاکر برقی لینده باید به نکاتی توجه کرد: برای سوختگیری همیشه باید موتور خاموش باشد.

هر چند وقت یکبار روغن موتور چک شود(با توجه به نوع روغن مصرفی که در کاتالوگ نوشته روغن عوض شود). قبل از استارت زدن صبر کنید تا صدای بوق هشدار سیستم قطع شود بعد اقدام به استارت زدن کنید. همچنین توجه داشته باشید چراغ های هشدار دهنده زرد و قرمز و ابی باید خاموش شود. برای چک کردن روغن گیربکس موتور باید روشن باشد.

نکات مثبت در ریچ استاکر برقی 

وجود تایرهای جفت در جلو ریچ استاکرهای برقی لینده باعث شده تا سطح تماس تایر با زمین بیشتر و از لغزندگی جلوگیری شود. همچنین پهنای زیاد  لاستیک ها باعث می شود پایداری دستگاه بسیار بالا برود و ایمنی بیشتری در حمل بار ایجاد گردد. موتور ریچ استاکر برقی لینده از نوع دیزلی 6 سیلندر می باشد.

بیشتر بخوانید: استاکر برقی SWE100

فروش

شرکت پیشگامان تامین نیرو پاسارگاد وارد کننده و فروشنده انواع باطری لیفتراک در ولتاژ مختلف. با سابقه طولانی مدت در زمینه واردات و عرضه انواع باطری لیفتراک برقی ،. ریچتراک برقی ، استاکر برقی و غیره در کشور آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی در زمینه تامین و فروش انواع باطریها در ولتاژ مختلف  با برندهای معتبر جهانی میباشد.

جهت اخذ قیمت و یا شرایط فروش و یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای فوق تماس حاصل فرمایید.

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.