خانه / لیفتراک برقی / لیفتراک برقیTMS

لیفتراک برقیTMS

لیفتراک برقیTMS

در میان انبوه برند های موجود در بازار لیفتراک برقی، پیدا کردن یک برند مناسب کار دشواری است. لیفتراک برقیTMS  یکی از برند هایی است که توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.

شرکت تولیدی لیفتراک برقیTMS  در مدت زمان بسیار کم یعنی از سال 1383 توانسته تا نامی بزرگ برای خود در این صنعت دست و پا کند.  این شرکت علاوه بر تولید لیفتراک برقی در زمینه های لیفتراک دیزلی و دوگانه سوز نیز نامی بزرگ برای خود مهیا کرده است.

فروش گسترده لیفتراک برقیTMS

تولیدات این شرکت در تمامی شرکت ها و انبار های بزرگ کشور در حال استفاده می باشد. یکی از مهم ترین شرکت ها در زمینه تولید محصولات کاربردی است که می توان از آن در بیش تر انبار ها استفاده نمود.

این شرکت با ارائه بهترین کیفیت در تولید لیفتراک برقیTMS  توانسته در مدت زمان کمی بازار را از چنگ رقیبان خود در بیاورد. لیفتراک های برقی این شرکت از پر تقاضا ترین لیفتراک های موجود در بازار می باشد.

لیفتراک برقیTMS

ویژگی های لیفتراک برقیTMS

  • این لیفتراک ها در ظرفیت های متفاوت 1تا16 تنی تولید می شود
  • در این لیفتراک ها از موتور های ژاپنی و انگلیسی استفاده شده است
  • ارتفاع بالابر این لیفتراک برقی متغیر بوده و از 3 تا 6 متر قابل سفارش می باشد
نحوه ی سفارش محصول

نحوه ی سفارش این محصولات بسیار راحت بوده و مشتری را از خرید خود راضی می کند. شما برای سفارش لیفتراک برقی بهتر است اول انبار و یا کارخانه ی خود را در نظر بگیرید و متناسب با آن لیفتراک را انتخاب نمایید.

لیفتراک برقیTMS  با مانور خوبی که دارد می تواند وسیله ای مناسب برای انبار های کوچک باشد. همچنین با استفاده از این قابلیت که شما برای کنترل آن از مانیتور استفاده خواهید کرد می تواند وسیله ای مناسب جهت کار کردن باشد.

جهت خرید لیفتراک برقی و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

لیفتراک برقی هلی

قیمت لیفتراک برقی

لیفتراک برقی سهند

 

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *